Chrudim – Ostrava 6:3

Východočeši byli celé utkání kombinačně lepší a vytvořili si řadu šancí. Do poločasu však proměnili jenom dvě. Skóre otevřel v 6. minutě Kopecký a o dvě minuty později přidal druhý gól Sluka. Úvod druhé půle přinesl velký nápor Chrudimských, kteří ve chvilce zvýšili na 4:0, když se trefili opět Kopecký a Sluka. Jenže hosté ve 27. minutě z nenápadné akce korigovali na 4:1 a vzápětí jim pomohlo štěstí, když Vladykovu technickou střelu zastavila tyč. Vysokoškolákům následně vyšly dva brejky a ve 33. minutě byl rázem rozdíl jenom jediného gólu – 4:3. Možné další komplikace utnul nádhernou ránou do šibenice Kopecký, aby skóre uzavřel v poslední minutě Kroulík.

Fakta – branky: 6., 23. a 35. Kopecký, 8. a 24. Sluka, 40. Kroulík – 27. Cieslar, 29. a 33.Baus. Rozhodčí: Kudrna, Černý. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Era-Pack Chrudim: Meller – R. Mareš, Popelka (12. Velinský), Hauf, Kopecký – Rešetár, Sluka, Vladyka, Kroulík.
Ota Stejskal, trenér Era-Packu: „Ostravští vysokoškoláci u nás podali sympatický výkon a když se jim podařilo dotáhnout naše jasné vedení 4:0 na 4:3, tak jsme na chvíli měli obavy z dalších možných komplikací. Naštěstí se pak nádherně trefil Kopecký a v závěru jsme uplatnili svoje zkušenosti k zisku povinných tří bodů.“