TJ Sokol BC Darren Chrudim - TJ Třebíč 80:65 (26:17, 47:38, 61:49).

Hned na začátku zápasu domácí potvrdili roli favorita a vytvořili si docela slibný náskok 18:5. Vypadalo to na jednoduchý zápas, ale nováček soutěže se nechtěl vzdát bez boje a začal snižovat skóre zápasu. Konec první čtvrtiny skončil rozdílem devíti bodů. Ve druhé čtvrtině se chrudimským dařilo v obraně, v útoku ale chybovali a neproměňovali jednoduché střely. Náskok i přes chyby v útoku udrželi i do poločasu utkání. Po přestávce nastoupili hráči Darrenu do zápasu s jasným cílem - vytvořit si dostačující náskok a utkání dotáhnout do vítězného konce, což se nakonec podařilo. Body: Dosoudil 18, O. Votava 17, Soudek 16, Bubeník 11, Chalupník 9, Kameník 4, M. Votava a Filip 2, Oliva 1.

TJ Sokol BC Darren Chrudim - BC Vysočina 69:57 (13:16, 28:24, 47:46).

Obě družstva se z předešlých dvou přátelských utkání před letošní sezonou velmi dobře znala, přesto soupeř z Jihlavy dokázal domácí basketbalisty zaskočit dvanácti body v řadě a ujal se vedení 12:2. Zákonitě musel nasledovat oddechový čas, poté Chrudimští zlepšili obranu a začalo se jim dařit i v útoku. První čtvrtina sice skončila prohrou domácích, ale ve 4. minutě druhé čtvrtky již bylo skóre vyrovnané a domácí začali ovládat palubovku. Ve druhé polovině zápasu se soupeř snažil rychlými protiútoky vzájemný souboj zdramatizovat. V poslední části hry domácí navýšili skóre devítibodovou šňůrou v řadě. Na tuto sérii úspěšných střel soupeř z Vysočiny nedokázal zareagovat, což se ukázalo jako rozhodující pro konečný výsledek. Body: Soudek 15, Kameník 13, O. Votava 12, Chalupník 9. Bubeník 8, Filip, Dosoudil a M. Votava 4, Oliva.

Další utkání se hraje Darren na palubovce soupeřů, v pátek 25. listopadu ve 20.00 s BK Pardubice a v Hradci Králové v sobotu 26. 11. v 19.00 hodin. Doma chrudimské basketbalisty budete moci přijít povzbudit v pátek 9. prosince v 19.00 hodin proti BK Žďár nad Sázavou.