BK Přelouč – TJ Sokol BC Darren Chrudim 68:73 (21:15, 33:33, 44:53).

Basketbalisté Chrudimi měli potvrdit na hřišti nováčka soutěže roli favorita, ale nakonec tato role nebyla v zápase vůbec jednoznačná. Tým domácích, který byl poskládaný ze zkušených hráčů BK Přelouč, kteří prošli mládežnickými družstvy extraligových Pardubic, hodně hosty trápil. V první čtvrtině domácí rozjeli střelecký kolotoč a čtvrtka skončila 21:15. Ve druhé čtvrtině se hostům podařilo domácí střelce ubránit a poločas skončil nerozhodně 33:33. Třetí čtvrtina skončila 44:53. Hosté zlepšili obranu, dařily se jim střely ze střední vzdálenosti a do posledních minut zápasu si tak vytvořili mírný bodový náskok. Přestože v poslední čtvrtině se domácí velmi snažili skóre zápasu otočit, o vítězství 68:73 nakonec rozhodla větší zkušenost chrudimských hráčů.

Body: Bubeník 20, Oliva 14, O. Votava a Kameník 13, Chalupník 7, Soudek 4, Dosoudil 2. V sestavě dále nastoupili Dvořák, Filip a Horák.

Basket Poděbrady – TJ Sokol BC Darren Chrudim 72:79 ((12:16, 36:28, 52:49).

Proti stálému účastníkovi této soutěže byl úvod vyrovnaný. První čtvrtina skončila 12:16 pro hosty. Ve druhé čtvrtině i přes dobrou obranu nedokázal Darren proměňovat jednoduché útočné akce, čehož domácí využili k obratu na 36:28. V poločasové přestávce Chrudimští v kabině rozebrali chyby, kterých se na hřišti dopouštěli a do třetí třetiny nastoupili s odhodláním nepříznivé skóre změnit ve vítězství. I přes tuto snahu však třetí čtvrtinu prohráli o tři body 52:49. Avšak nástup do poslední části zápasu se Darrenu stoprocentně povedl a 13tibodovou šňůrou a agresivní obranou zápas dovedli do vítězného skóre 72:79.

Body: Bubeník 18, Soudek 15, Dosoudil 14, Votava Ondřej 11, Oliva 8, Chalupník 7, Kameník 6. Další hráči Dvořák, Filip, Horák.

Víkend byl nakonec pro chrudimské basketbalisty úspěšný a jsou tak v tabulce na druhém místě se stejným počtem bodů jako první Jičín.

Další zápasy odehraje TJ Sokol BC Darren Chrudim 12. a 13. 11. na domácí palubovce v městské hale kde přivítá družstva TJ Třebíč a BC Vysočina Jihlava. Začátky jsou v 18 respektive v 9 hodin.

1. BSK TJ Jičín 6 5 1 460:400 11
2. TJ Sokol, BC Darren Chrudim⋌ 6 5 1 484:450 11
3. BK Žďár nad Sázavou 6 4 2 437:387 10
4. Basketball Nymburk B 6 4 2 475:451 10
5. BK Synthesia Pardubice 6 3 3 449:418   9
6. TJ ČZU Praha 6 3 3 429:408   9
7. BC Vysočina Jihlava 6 3 3 453:457    9
8. BK Přelouč 6 2 4 464:460  8