Chrudim – Žižkov 79:68 (18:15, 35:37, 55:48). Body domácích: Dosoudil 22, Bubeník 18, Votava a Filip 14, Zítko 8, Chalupník 3, M. Truneček, Večeřa.

V sobotu dorazil Sokol Žižkov v plné sestavě oproti domácím, kterým chyběli hned tři dlouzí hráči Soudek, Kameník a Oliva. Na hřišti to ale znát nebylo. Právě domácí si utvořili mírný náskok, který se jim povedlo udržet do konce první čtvrtiny, kterou vyhráli 18:15. Druhé hrací období mělo podobný charakter, ale štěstí tentokrát přálo hostům. Do poločasu odcházeli s dvoubodovým náskokem. Po přestávce se Darrenu začalo dařit proměňovat střely z delší vzdálenosti a dobrou obranou nutili soupeře k chybám. Chrudimští získali rozhodující náskok 55:48, který v poslední čtvrtině udrželi. Perfektním výkonem a pohlednými akcemi náskok ještě navýšili.

Chrudim – Mladá Boleslav 89:82 (18:19, 42:43, 66:55). Body domácích: Votava 21, Filip 20, Dosoudil 15, Chalupník 10, Zítko 9, Bubeník a L. Truneček 7, M. Truneček, Večeřa.

V neděli ráno dorazil tým AŠ Mladá Boleslav. Již na pohled byla zřejmá výšková převaha a loňský účastník I. ligy budil respekt. Domácím v oslabené sestavě nahrávala skutečnost, že v této sezoně Škodováky u nich doma již porazili.

Zápas začal opět ve velmi ostrém tempu. Mnozí si kladli otázku, zda Darren v okleštěné sestavě a po náročné sobotní hře vydrží fyzicky. První i druhá čtvrtina si byly hodně podobné. Úvodní vyhráli o bod domácí, poločas zase o bod hosté. Bylo to jako přes kopírák ze soboty. Třetí čtvrtina přinesla zvrat, Chrudim začala velice dobře bránit a následně využila rychlých protiútoků a osmi body v řadě donutila soupeře k oddechovému času. Ten nepřinesl nic nového a vyhecovaní domácí navýšili náskok na deset bodů 66:55. Ve velmi nervózním závěru zápasu se soupeř nevzdával a naopak začal dotahovat. Naštěstí ale jeho snaha vyšla naprázdno, na rozjetý domácí tým už nestačil.

TJ Sokol BC Darren Chrudim tak oba zápasy svou bojovností vyhrál a v průběžné tabulce mu patří čtvrté místo právě před oběma víkendovými soupeři.

12. Humpolec   14 2 12 941:1167 16

Za 14 dní opět v domácí městské hale odehraje tým Darrenu utkání proti TJ Tesla Pardubice a BK Synthesia Pardubice.