Úvodní zápasy rozřadily účastníky do předem dané vyřazovací části.

GJR Chrudim – Hotelová škola Bohemia 4:0
Trvalá převaha a zasloužená výhra gymnazistů, kteří se svým výkonem zařadili k favoritům turnaje.

SOŠ a SOU obchodu a služeb – Střední škola Bohemia U17 1:1, na penalty 1:3
Nejvyrovnanější utkání úvodní části. SOŠ a SOU šla do vedení a měla další šance. Lyceisté se postupně dostávali do hry a s postupem času byli lepším mužstvem. Stihli však pouze vyrovnat a tak přišly na řadu penalty.

SPŠST Chrudim – SOU Třemošnice 4:1
Úvodní branka padla kuriózně přímo po výkopu třemošnického gólmana. Pak se již prosazovali favorizovaní „průmyslováci".

SZeŠ Chrudim – Střední škola Bohemia Chrudim U19 0:6
Obhájci loňského prvenství z Bohemia U19 bezproblémově a s chutí rozehráli další ročník turnaje. Po pěkných kombinacích nasázeli „zemědělce" šest branek.

Čtvrtfinále
GJR Chrudim – SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim 2:7
Svěřenci hrajícího pedagoga Petra Klimeše zvládli utkání skvěle takticky. Po rychlém dvoubrankovém vedení trestali gymnazisty z rychlých brejků. Hráči gymnázia se snažili s pěti hráči v poli a s prázdnou brankou, ale vybíjeli se v individuálních akcích a vůbec nezopakovali výkon ze svého úvodního vystoupení na turnaji.

Střední škola Bohemia Chrudim U17 – Hotelová škola Bohemia Chrudim 3:1
Sebevědomý výkon lyceistů. Skóre otevřel Linhart po rohovém kopu Rožka. Další góly přidali po krásných kombinačních akcích Kulhavý a Vašulín. Hotelovce nechybělo nasazení a snaha, ale scházela větší kvalita, a tak Kratochvíl v závěru pouze upravil čestným gólem konečný výsledek.

SPŠST Chrudim – SZeŠ Chrudim 3:2
Zemědělka šla do vedení a prezentovala se sympatickým výkonem. Strojaři však třemi góly dokonale otočili skóre, přičemž třetí branka padla z penalty. V závěru devítinásobný vítěz turnaje sice inkasoval kontaktní branku, ale na vyrovnání už soupeři nezbyl čas.

Střední škola Bohemia Chrudim U19 – SOU Třemošnice 2:1
Mladí hráči z Třemošnice šli překvapivě v úvodu do vedení a podali snaživý výkon. Domácí ve vlažném tempu vývoj utkání brankami Kulicha a Opiny otočili a potom se již spokojili s držením míče na svých kopačkách.

Semifinále
SOŠ a SOU Chrudim – SPŠST Chrudim 1:3
Ani důsledná obranná taktika a sázka na brejky tentokrát „integrovce" nepomohly. Soupeř prokázal svou sílu a kvalitu a s přehledem postoupil do finále.

Střední škola Bohemia Chrudim U19 – Střední škola Bohemia Chrudim U17 2:0
Utkání svou kvalitou zklamalo. Velká úcta mladších se projevila v úporné defenzívě bez snahy útočit. Starší tým v pomalém tempu držel míč a dvakrát udeřil. Nejprve po hlavičce Kulicha, který se prosadil skvělým důrazem a podruhé fatální chybu Kulhavého neomylně trestal Opina.

Finále
Střední škola Bohemia Chrudim U19 – SPŠST Chrudim 1:0
Ve finále se sešla skutečně dvě nejlepší mužstva. Hrál se důrazný a rychlý fotbal. Lyceisté těžili z rychlých a pohledných kombinací a jistotou úplně vzadu byl reprezentační brankář Stejskal. O vítězi rozhodl umístěnou střelou Kulich, jehož výkon v turnaji byl pro mnohé příjemným překvapením. Největší šanci měla průmyslovka v závěrečných vteřinách utkání, když tvrdá střela z přímého volného kopu do skrumáže před brankou zaváněla vyrovnáním, ale odrazila se mimo branku.
Jaromír Pecina, ředitel škol Bohemia, zakladatel turnaje: „Poprvé jsme turnaj organizovali a pořádali s „hotelovkou" v roce 1996. To znamená, že někteří z letošních hráčů ještě ani nebyli na světě. Od té doby hrajeme každý rok. Jsem rád, že pěkná předvánoční tradice za pravidelné účasti středních škol v Chrudimi nadále trvá.
Přímo na ploše se aktivně zapojili tři učitelé – Petr Klimeš, Martin Slezáček a Karel Svoboda. Spolu s nimi hráli hráči vyšších soutěží dorostu i dospělých až po reprezentanty a úroveň tomu odpovídala. Samozřejmě ve vypjatých situacích přišly na řadu také emoce, které úspěšně a s přehledem krotili zkušení rozhodčí Oldřich Bleša a Michal Smitka.
Ve finále se zaslouženě utkala dvě nejlepší mužstva a předvedla nejlepší fotbal. Těší mne i finálový výsledek. Průmyslováci určitě mysleli na jubilejní desátý titul, ale naši kluci je porazili v průběhu podzimu už ve třetím finále fotbalových turnajů v řadě.
Všem aktérům turnaje patří poděkování. Líbily se roztleskávačky a velice zdařilá pohybová vystoupení děvčat v doprovodném programu. Student 3. ročníku Hotelové školy Bohemia Jan Jiroušek namíchal před finálovým utkáním vskutku lahodný drink."⋌ (rp)