Na vítězství naší reprezentace se navíc výrazně podílela i početná skupina hráčů chrudimského FK ERA-PACKu.

První utkání mělo v úvodu nečekaný průběh. Švédsko totiž využilo rychlých brejků a šlo do vedení 2:0. O minutu později však snížil Lukáš Rešetár. Český tým byl viditelně lepší a z kraje druhé desetiminutovky se trefil další Chrudimák – Matěj Slováček. Třetí zásah české reprezentace přidal Cupák a otočil tak vedení na stranu České republiky. Ještě než skončil poločas, prosadil se po krásné akci, které zatleskali i domácí fanoušci, aktivní Koudelka – 4:2.

Dobrou formu i po změně stran potvrzovala čtveřice Rešetár, Cupák, Slováček, Koudelka, která v utkání nastřílela všechny naše branky. Český náskok zvýšili Slováček a Cupák, domácí udělali fanouškům radost tři minuty před koncem, kdy snížil na konečných 4:6.

I do druhého zápasu vstoupili lépe švédští futsalisté, kteří se znovu dostali do dvougólového vedení. Ještě v prvním poločase však vyrovnal Cupák.

Po přestávce poslal Čechy do vedení Belej ranou z trestného kopu. Pak parádní přihrávku Koudelky zužitkoval Záruba a Češi vedli už o dvě branky – 2:4. Sedm minut před koncem vykřesal naději pro severský celek Rossi, který snížil na 3:4, ale místo vyrovnání se dvakrát radoval český tým. Po přihrávce Slováčka se trefil do prázdné brány Záruba a tečku za zápasem udělal trefou přes celé hřiště brankář Vahala.

Za ČR nastoupili P. a D. Drozd, Rešetár, Slováček, Koudelka, Záruba.