V prvním poločase se z míče více těšili Sparťané. Dvě slušné šance měl Belej, ztroskotal ale na Litviněnkovi. Ve 27. min. byl za oplácení červenou kartou potrestán Felipe, a Chrudim musela ubránit oslabení. V závěrečných deseti minutách rozhodl ERA-PACK o vítězství. Za stavu 2:0 se Sparta odhodlala ke hře bez brankáře, která přinesla pouze ztrátu míče na půlící čáře a samostatnou akci Évertona zajišťující vítězství. Sparta si vytvořila řadu šancí, Litviněnka překonala jednou, ale pomohla mu tyčka. Neporazitelnost Chrudimi v letošní sezóně trvá již 21 utkání.   (dej)

VARTA futsal liga - 21. kolo:

FK ERA-PACK CHRUDIM – SPARTA PRAHA 3:0 (0:0). Branky: 32. Rešetár, 36. Max, 37. Everton. Chrudim: Litviněnko – Everton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Rešetár, Slováček, Felipe.