Pražané opět ukázali, že v letošní sezoně neplatí za otloutkánky. Utkání začalo divoce a po přihrávce Maxe poslal hosty do vedení André.

Netrvalo však dlouho a Slavia z ojedinělé šance srovnala. Konkrétně Sandetskyi propálil Victora. Druhá půle už ale nadmíru vyšla Chrudimi. Do vedení poslal Východočechy Pavel Drozd a výhru potvrdil exslavistický Radim Záruba. „Do střetnutí jsme šli s určitou taktikou, plánem, nějak jsme se ale nemohli dostat do tempa. Naopak Slavia se oproti minulému zápasu zlepšila, rychle k nám přistupovala a hrála důrazně. Za výhru jsem samozřejmě rád a těší mne, že jsem k důležitým třem bodům pomohl brankou přes celé hřiště. To, že jsem svůj gól neslavil, beru jako samozřejmost, přeci jen jsem tu odehrál pět let a to už něco znamená,“ říkal střelec potvrzující branky.

1. FUTSAL LIGA: SK Slavia Praha – FK Chrudim 1:3 (1:1). Branky: 9. Sandetskyi (Hrdina) – 2. André (Max), 26. P. Drozd (Slováček), 40. Záruba. Victor (Špánik) – Everton, Igor, André, Max – Slováček, Záruba, D. Drozd, P. Drozd, Vincenzo, Koudelka, Mareš, Krotil.