V kategorii juniorek závodila poprvé mezi staršími děvčaty chrudimská závodnice Kateřina Doležalová, která zvládla své obtížné cvičení ve dvojboji na přeskoku a prostných výborně. Vybojovala překvapivě stříbrnou medaili a dokázala porazit i o dva roky starší závodnice z Liberce, Pardubic či Mostu. 

V kategorii starších žákyň závodila dvě chrudimská děvčata. Výborně zacvičila sestavu na bradlech Zuzana Malinská, ale z ošidné kladiny bohužel spadla při předvedení nového prvku pomalého přemetu vzad, což ji z medailového místa odsunulo na 6. místo. Se stejným počtem bodů se umístila také na 6. příčce i Bára Štěrbová, což byl úspěch mezi 28 závodnicemi.

Mezi mladšími žákyněmi jsme měli jednu závodnici, osmiletou Markétu Chlebnou. Bohužel spadla při kotoulu na kladině a skončila tak na 20. místě.

Gymnastky Sokola Chrudim ve Vrchlabí na 23. ročníku putovního poháru Krkonoš.Soutěž družstev složených ze tří nejlepších z každé jednoty vyhrála děvčata z Pardubic, druhý byl Liberec, třetí Most a 5.místo patřilo Chrudimi.

Odpoledne se rozjel Minipohár Krkonoš pro nejmladší začínající závodnice. Celkovou vítězkou mezi děvčaty ročníku narození 2005 v těžké konkurenci pardubických, jičínských, hradeckých, pražských a dalších děvčátek se stala již podruhé naše Sára Kulhavá, která zvládla skvěle sestavu na kladině a na prostných, měla obě nejvyšší známky ze všech 36 závodnic. Další dvě malé chrudimské závodnice se také umístily skvěle. Bára Šimonová si vybojovala moc pěkné 8. místo a Eliška Lednová skončila těsně za ní jako devátá.

V kategorii děvčat ročníku narození 2006 jsme měli malinkou začínající Karolínku Horníkovou, která byla teprve na svém druhém závodě a skončila na pěkném desátém místě.

Simona Hovorková, předsedkyně oddílu sportovní gymnastiky TJ Sokol Chrudim