1. Co vás v současné době nejvíce zaměstnává?

2. Jaká byla vaše dovolená, nebo se na ní teprve chystáte?

Aleš MELOUN,

předseda Okresního fotbalového svazu Chrudim

1. Stále ještě mě v tyto dny zaměstnává kompletní elektronizace fotbalové agendy, kdy veškerý styk mezi nadřízenými složkami a kluby probíhá již výhradně přes počítače. Dolaďujeme poslední detaily a podrobnosti, které se této problematiky dotýkají. I mužstva ze IV. třídy mají stejné podmínky jako profesionální kluby. Pro oddíly i nadále platí povinnost hlášení výsledků redakcím.

2. Na dovolenou se teprve chystáme. Měli jsme pobývat už minulý týden na Slovensku, ale vzhledem k onemocnění našeho šestiletého syna Aleše jsme museli požádat o posunutí termínu. A tak čekáme, až se uvolní místo v penzionu, abychom vyrazili. Snad to nebude dlouho trvat.

Josef KOZEL,

předseda Českého hokejbalového svazu

1. V červnu skončily veškeré mezinárodní akce, takže se již připravuje nová sezona počínaje celostátními soutěžemi a konče krajskými a okresními. Boje o mistrovské body začnou o posledním srpnovém víkendu. K žádným podstatným změnám nedochází. Problémy? Jelikož jsme amatérský sport, tak jediným a hlavním problémem jsou pro nás peníze. Radost mám samozřejmě z našeho klubu Ježci Heřmanův Městec, který se stále rozrůstá a dosahuje i značné úspěchy. Muži ve druhé Národní lize zůstali těsně před branami finále, takže do nového ročníku půjdou s jednoznačným cílem: finále a po dvou letech návrat do I. ligy.

2. Čtrnáctidenní dovolenou si budu brát až na závěr prázdnin. Měsíc červenec mě vytěžuje pracovně, proto termín dovolené volím až na konec srpna. Prožiji ji se třemi blondýnkami manželkou Pavlou a dcerkami Annou a Marií na českých horách, kde bude našim programem kolo a turistika. Už se moc těším.

Pozn autora: Toto nám sdělila vůdčí osobnost Heřmanova Městce, která o své funkci říká: „Starostování mě chytlo, baví a myslím, že to má smysl."

Jiří FIBIGER,

hokejový trenér dospělých a mladšího dorostu v HC Chrudim

1. Nejvíce mě v těchto dnech zaměstnává mladší dorost B, se kterým jsem od 20. července nastoupil v malé hale pardubického zimního stadionu na led. Trénujeme denně a dvoufázově. Zatím se připravuje 58 hráčů a až si trenér Michal Mikeska vybere hlavní tým pro extraligu, tak my se přestěhujeme na chrudimský led. Bude to 17. srpna. Tam zahájíme soustředění, na kterém se začneme připravovat na I. ligu mladšího dorostu. Ta startuje v sobotu 5. září. S družstvem mužů vyjedu na domácí led v úterý 25. srpna.

2. Strávil jsem již rodinnou dovolenou v Egyptě, kde jsem se zrelaxoval a teď už mě čeká jenom práce. Když je člověk tři čtvrtě roku u ledu, tak se potom rád patnáct dní ohřeje na sluníčku.

JAROMÍR DOLEŽAL