Jak vypadal čtvrteční trénink Era-Packu se můžete přesvědčit na v galerii.

„Soupeře rozhodně nepodceňujeme, i když postoupil do play off až z posledního možného místa. Vždyť play off je úplně jiná soutěž, začíná se od nuly a stačí jedno zaváhání favorita a může dojít k překvapení,“ předesílá trenér mistrovského koletivu Ota Stejskal a hned hledá silné stránky tradičního rivala: „Torf předvádí bojovný futsal, má velmi kvalitní standardní situace, na které si musíme dát pozor. Oba týmy se dobře znají, takže se moc překvapit nemůžeme, ale věřím, že se projeví přece jenom větší kvalita a zkušenost našeho kádru.“

V něm má jenom jeden otazník ohledně sestavy, který visí nad Romanem Marešem. Ten se zranil při nedávné kvalifikace o postup na ME, ale naštěstí se nepotvrdily prvotní obavy ze zlomeniny lýtkové kosti. Jak dál naznačí vyšetření na magnetické rezonanci.

„Drobné šrámy mají i někteří další hráči, ale při play off to každý překousne a snaží se týmu pomoci,“ oceňuje své svěřence trenér Stejskal, který věří, že jeho tým soupeře vyřadí 2:0 na zápasy.

Série začíná V PÁTEK 27. BŘEZNA od 20 hodin v hale Sokola Chrudim (bude z něj pořizován video on–line přenos na internetu, který budou moci sledovat i diváci v hale na velké obrazovce) odveta je na programu v sobotu 4. dubna od 20 hodin v Heřmanově Městci a případný třetí duel by se konal hned v neděli 5. dubna od 17 hodin opět v Chrudimi.