Chomutov - Hlinsko 16:14 (9:4)

Hostující hráčky kupodivu soupeřky herně přehrávaly, ale v první půli jim to tam nepadalo. „Čtyři vstřelené góly za poločas, to je hrůza", dokreslila úvod zápasu předsedkyně HK Jana Vítová. Chomutov, který se po minulém kole krčil s jediným vítězstvím na předposledním devátém místě tabulky, si tak v poklidu nasbíral pětibrankový náskok. Přitom nic nehrál, ale Hlinsko toho nedokázalo využít. Až ve druhém poločase se Hlinečanky v útoku výrazně zlepšily, začaly se střelecky prosazovat, ale časově už s tím nešlo nic udělat. Výsledek tak už jen zkorigovaly. „Naše hra se mně ve druhé půli už líbila, všechno jsme ztratily v úvodní části zápasu a nakonec, jak se říká, pozdě bycha honit," dodává Jana Vítová.

Sestava a branky HK Hlinsko: Zubová (Vrégrová) Černá, Slavíčková, Tejzlarová a od 20. minuty posílila zadní řady útočnice N. Kvapilová Melounová 2, Š. Kvapilová 1, N. Kvapilová 1, P. Volfová 5, Bonaventurová 5.

Tento víkend čeká Hlinecké dvoudenní zájezd do západních Čech. „Odjíždíme v sobotu 11. října ráno do Tymákova, kde hrajeme od 16:00 hodin. Druhý den se představíme na hřišti Sokola Blovice. V nedělním zápase bychom snad mohly bodovat, naopak v Tymákově se budeme obávat, abychom nevyfasovaly vysoký příděl."

Ostatní výsledky: Přeštice Studénka 24:9, Příchovice Rokytnice 22:20, Blovice Krčín 24:15, Tymákov Dobruška 20:24, Přeštice Rokytnice 22:14, Příchovice Studénka 24:16, Blovice Dobruška 17:27, Tymákov Krčín 31:17.

1. Přeštice 9 9 0 0 185:113 18

2. Dobruška 10 7 1 2 237:185 15

3. Tymákov 8 6 0 2 161:113 12

4. Příchovice 9 5 1 3 170:167 11

5. S.Rokytnice 10 4 2 4 190:188 10

6. Krčín 9 3 0 6 164:186 6

7. Blovice 9 3 0 6 129:157 6

8. Hlinsko 8 3 0 5 141:147 6