Darren Chrudim – TJ Šumperk 95:82 (23:16, 45:39, 66:54).

Stejní soupeři se utkali již v neděli v šumperské sportovní hale v rámci 7. kola druhé ligy a domácí tam vyhráli o propastných 22 bodů (79:57). Také v Chrudimi jim patřil začátek zápasu a po chvíli vedli 0:6. Jenže pak se Darrenu podařila šňůra dvaceti bodů v řadě a první čtvrtinu nakonec domácí vyhráli 23:16. V 15. minutě však svítil na ukazateli skóre stav 30:30 a začínalo se znovu. Hostitelům se ale opět podařilo soupeři odskočit a v poločase vedli o šest bodů.
Po změně stran si pak Chrudimští udržovali mírný náskok, Šumperku nepovolili se bodově přiblížit a naopak díky dvěma přesným trojkovým pokusům vyhráli třetí čtvrtinu 66:54. V té poslední si pak bezpečně hlídali vedení a po zásluze se tak mohli radovat z postupu do čtvrtfinále. V něm se basketbalisté v pátek 4. prosince utkají doma s BK Kondoři Liberec, kteří ještě v loňské sezóně hráli extraligu.

Sestava a body Darrenu Chrudim: Dosoudil 23, Bubeník 22, Truneček 12, Filip 12, Imlauf 11, Kašpar 7, Plíhal 6, Táborský 2, Jehlička.