Martin Dejdar už se na zimním stadionu v Chrudimu představil při natáčení seriálu Poslední sezona. Připomeňte si ho v galerii.

„Vánoční utkání mezi týmy HC Olymp a Chrudimskými veterány se bude konat o druhém svátku vánočním od 17.00 hodin,“ uvádí ředitel městských sportovišť Luděk Marousek. Jde o plně profesionální show, jejímž autorem je populární herec Martin Dejdar.

V programu účinkuje celá řada populárních a sportovních osobností. Například sportovci Dominik Hašek, Aleš Valenta, Jiří Hrdina. Umělce zastupuje, David Suchařípa, Petr Forman, Jirka Mádl a řada dalších. Program je spojen se soutěží o jedinečné ceny.

Diváci mohou vyhrát třeba mobilní telefon, zapůjčení luxusního vozu, rekreační pobyt na chatě Martina Dejdara nebo sud piva. Součástí programu je produkce kaskadérů, mistryň ČR ve stepu, iluzionistická show, včetně pyrotechnických a laserových efektů či množství komických situací.

Hokejový zápas nečekaně přerušují výše uvedené vstupy, utkání se tak mění v hudebně – zábavný pořad, který láká nejen příznivce hokeje.

Přijdete také podpořit Chrudimáky nebo známé osobnosti?