2. Národní liga

Č. Třebová B - Chrudim 4:6 (1:0, 1:1, 2:5)

Branky vítězů: Turčani 2, Trojek 2, Hejtmánek, Vágner.

Hostům se zápas příliš nepovedl. Již ve 2. minutě inkasovali první gól a v polovině utkání druhý. Krátce před druhou přestávkou jim ale pomohl domácí gólman, když propustil za svá záda lehké nahození Hejtmánka přes všechny čáry. To Jokerit nastartovalo a v poslední části pěti brankami otočil výsledek. Stínem zápasu byla nečistá hra obou týmů a tím pádem množství vyloučení.

Sestava Jokeritu Chrudim: Peřina Vágner, Staněk, Hejtmánek, Trojek Turčani, Čejgl, Nevečeřal Jonáš, Š. Šídlo, Bureš.

Letohrad B - H. Městec 5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

Branky hostů: Doležal, Běloušek, Hutla.

Domácí nastoupili s extraligou lajnou (jejich zápas s Mostem byl odložen) a v ní se skvělým útočníkem Luxem, který čtyřmi góly a jednou nahrávkou vlastně zajistil Letohradu vítězství. Dvě branky vsítil už ve 3. minutě, a když se v úvodu druhé třetiny podařilo Doležalovi snížit, přidal další dvě. Ježkům nelze upřít snahu, ale na víc jak přijatelnou porážku to nestačilo.

Sestava Ježků Heřmanův Městec: P. Menc Míšek, Myška, L. Menc, Hutla R. Böhm, Macenauer, Kozel, Běloušek, Kalvoda, Kopriva, Doležal, Novák.

Krajská liga

Chrudim B - H. Městec B 9:1 (5:1, 3:0, 1:0)

Branky: Filip 3, Řehák, Dyntar, Krupka, Frk, Hořeňovský, Seidler Chmelík.

Jasná záležitost favorizované rezervy Jokeritu. Na brzké vedení 2:0 ještě našli Ježci kontaktní brankou odpověď. Pak se ale už hrálo jen podle jedněch not, a to chrudimských. Hosté nakonec mohou být rádi, že neodjeli domů s desítkou.

Sestavy Jokerit Chrudim B: Ament Krupka, Pecina, Pirkl, Švarc, Bureš, Vágner Žáček, Hořeňovský, Dyntar Filip, Řehák, Frk Seidler, Salfický, Papoušek. Ježci Heřmanův Městec B: Synek Štěpánek, Mach, Pešek Honek, Pavlíček, Kalvoda Kopriva, Secký, Chmelík, Horníček.

Č. Třebová C - Prachovice 5:3 (2:1, 3:1, 0:1)

Branky hostů: Dvořák 2, Katrušin.

V tomto zápase se plně potvrdilo, že domácí celek Prachovicím „nesedí". Od počátku soupeř vyhrával všechny souboje, hosté byli všude pozdě a předváděli chyby, že i žáčci by se museli stydět. Nebýt v brance výtečný Brož, tak by skóre bylo mnohem vyšší.

Sestava Holcimu Prachovice: Brož Mašek, Sotona, O. Kosina, Dvořák Hubáček, J. Kosina, Jerusalém, Hruban, Katrušin, Kolář, Šafář, Čep.