Futsalová liga juniorů do 18 let pokračovala dalším turnajem, v němž čekala na mládí Era-Packu Chrudim těžká porce zápasů s týmy ze silné čtyřky. Bohužel v prvním utkání nemohl chytat brankář Richter, dalším potrestaným, ale na tři zápasy, byl reprezentant Matěj Slováček. Navíc před turnajem si obnovil zřanění Michal Mareš ml.

Torf Pardubice – FK Era-Pack Chrudim 2:1 (1:1).

Branka: Radouš. Do utkání Chrudimští vstoupili velmi nekoncentrovaně, a to se projevilo na jejich nepřesné hře. Velmi brzy je za to soupeř potrestal a šel do vedení 1:0. Ještě do konce poločasu však dokázal srovnat stav Radouš. Druhý poločas probíhal vyrovnaně, bohužel o výsledku rozhodly akumulované fauly. V závěru zbytečně fauloval kapitán Sklenář a soupeř tak dostal možnost rozhodnout z prodloužené penalty a využil ji. Ihned poté rozhodčí zápas ukončil. Prohra brankou v poslední vteřině může svěřence trenéra Jaroslava Bartuška v dalším průběhu ligy velmi mrzet. Sestava Era-Packu: Vostradovský – Kopecký, Beneš, Vodrážka, Merkl – Sklenář, Koudelka, Melechovský, Radouš – Trňák.

Eco Investment Praha – FK Era–Pack Chrudim 1:2 (0:0).

Branky: Sklenář a Radouš. . Druhý zápas byli Chrudimští nuceni odehrát bez Beneše, který obdržel v předchozím zápase svoji třetí žlutou kartu. Tentokrát do zápasu doslova vlétli a od začátku kontrolovali hru. Zdálo se, že to bude jen otázka času, kdy padne první gól. Nepřesná střelba a skvěle chytající brankář Eca zapříčinili bezbrankový stav poločasu. V druhé půli se povedla individuální akce Koudelky, kdy po jeho přihrávce střílel do soupeřovy prázdné brány Sklenář. Zanedlouho Východočeši skórovali podruhé, tentokrát však do vlastní branky, kdy střelu soupeře srazil Trňák. S vidinu dobrého výsledku začal pražský tým ještě více bránit. Naštěstí přišla chyba do té doby vynikajícího brankáře, který nedokázal vytěsnit střelu Radouše. Do konce utkání si vítězové pohlídali protivníkovu power-play a zaznamenali tak velmi důležité tři body.
Sestava Era-Packu:
Richter – Kopecký, Trňák, Vodrážka, Merkl – Sklenář, Koudelka, Melechovský, Radouš.

Nejzbach Vysoké Mýto – FK Era–Pack Chrudim 1:3 (1:3).

Branky: Sklenář, Koudelka, Kopecký. Před utkáním bylo jasno. Pokud chtěli mít Chrudimští postup ze skupiny ve svých rukou, museli zvítězit. Při prohře by museli spoléhat na zaváhání jednoho z dvojice Torf – Nejzbach, a to rozhodně nechtěli. Od začátku utkání měli územní převahu. Po střele z půlky brankář Mýta dokázal střelu vyrazit pouze před sebe a tam osamocený Sklenář nezaváhal. Netrvalo však dlouho a bylo vyrovnáno. Ještě do poločasu ale dokázal Era-Pack zvýšit na rozdíl dvou branek. Nejprve po nacvičeném rohovém kopu skóroval Koudelka. Pak ve vápně fauloval soupeř a z nařízené penalty nechytatelnou střelou do pravé šibenice uzavřel poločasové skóre Kopecký. V druhé půli se Nejzbach snažil vyrovnat, ale šance byly na obou stranách. Chrudimské jednou zachránila tyč, vše ostatní chytil výborný Richter.
Sestava Era–Packu:
Richter – Kopecký, Beneš, Vodrážka, Merkl – Sklenář, Koudelka, Melechovský, Radouš – Trňák.