Era–Pack – Dinamo 4:4 nedohráno!

Branky: M. Mareš 2, Vladyka, Popelka.

Zápas co se týče skóre probíhal jako na houpačce. Chrudimští v úvodu dvakrát vedli, následně byli o krok napřed dvakrát dinamovci a nakonec na ukazateli skóre zůstaly dvě čtyřky. Zřejmě by tam do konce nezůstaly, protože Michal Mareš měl zahrávat prodlouženou penaltu za tvrdý faul ruského brankáře na Popelku a tento zkušený reprezentant se v podobných situacích obvykle nemýlí. Hosté se však cítili nepochopitelně ukřivděni a odešli do šaten!

Era–Pack: Žďánský (21. Meller) – Kopecký, Formánek, Vladyka, Šnobl – Popelka, M. Mareš, R. Mareš, Velinský – Hauf, Pavlíček.

Trenér Ota Stejskal, který mimochodem zkoušel fotbalistu AFK Chrudim Ondřeje Haufa, po zápase dlouho kroutil hlavou:„V životě jsem neviděl, aby z lavičky soupeře vyběhl hráč, když jsme šli v brejku dva na jednoho a odkopl míč! Přitom dostal jenom žlutou kartu! Ruský tým byl celkově velmi nedisciplinovaný, počínaje jejich trenérem, který mimo jiné dvakrát vběhl do hřiště a strčil do rozhodčího. I přes nedokončený zápas to pro nás byla zajímavá zkušenost, protože s podobně nervozním průběhem utkání se můžeme setkat i při blížícím se UEFA Futsal Cupu a hráči si musí zvyknout, že se nemohou nechat vyprovokovat!“

Příští týden čekají na futsalisty Era–Packu další dvě zajímavé výkonnostní zkoušky s úřadujícími mistry Slovenska a Polska. Ve středu od 20 hodin přivítají v chrudimské hale celek Slov–Matic Bratislava a v pátek si zajedou do Chorzowa, kde změří síly s tamním Clearexem.