FC Benago Zruč nad Sázavou - FK ERA-PACK Chrudim 1:7 (0:3)

Branky: 38. Sidnei - 10. D. Drozd, 17. Max (Rešetár), 20. Max (10m kop), 37. Záruba, 39. Slováček (Rešetár), 40. Felipe (REšetár), 40. Felipe

FC Benago Zruč nad Sázavou: Bezstarosti - A. Simitči, Brahimi, Marcelo Diego, Belej, Kovács, Vnuk, Hochman, Ježdík, Sidnei

FK ERA-PACK Chrudim: Carlos - Záruba, M. Mareš, Max, Koudelka, D. Drozd, Lukas, Rešetár, Slováček, Felipe

Chrudimští vlétli na hřiště pražského Edenu jako hladoví dravci lačnící po kořisti. Po úvodním oťukávání soupeře, kdy se činili brankáři na obou stranách, se v desáté minutě prosadil jako první chrudimský David Drozd. Krátce na to Rešetár našel Maxe a ten neomylně skóroval. A to hned dvakrát neboť třetí branku přidal z pokutového kopu. Na dělovku z deseti metrů byl zručský brankář krátký.

V druhé půli Benago ukázalo zuby. Chrudimští se chvílemi nedostali od své branky, ale do sítě žádný míč nepustili. Obhájce titulu z Chrudimi podržel hlavně brankář Carlos.

O vítězství ERA-PACKu rozhodl Radim Záruba, který poslal míč do odkryté branky přes celé hřiště. Konečné skóre 7:1 doladili Chrudimáci střelou Matěje Slováčka a dvěma trefami Felipeho a mohli se radovat z poháru FAČR.