Chrudimský futsalový celek Era–Pack nakonec na vídeňském turnaji Wettpunkt.com na výhru v hodnotě 10.000 Euro nedosáhl. Naděje týmu na tuto tučnou prémii zhatila čtvrtfinálová porážka s Montimg Industriemontage. Srbský tým, který má z větší části na své soupisce hráče známého Marba Bělehrad, se stal katem českých mužstev na turnaji. V penaltovém rozstřelu proti němu totiž neuspěl ani Torf Pardubice.

V prvním nedělním utkání na turnaji proti polskému Dream Team Krakow se Era–Pack trápil a postup po remíze 1:1 vybojoval až díky větší úspěšnosti v penaltovém rozstřelu. Mnohem jasnější průběh měl boj o osmičku nejlepších celků, v němž Chrudimští nastoupili proti belgickému celku Brusel West. Era–Pack sice prohrával a zpočátku utkání se trápil, ale díky přesným trefám Mikana, Kopeckého, M. Mareše, Ryby a jedné vlastní dokázal otočit na konečných 5:2.

Čtvrtfinálový zápas ho tedy svedl dohromady se srbským Montimg Industriemontage přemožitelem Torfu Pardubice. Dramatické utkání nabídlo napínavou podívanou, které chybělo jen více proměněných příležitostí. V normální hrací skončil zápas remízou 1:1, na řadu tedy přišel penaltový rozstřel. Era–Pack v něm neměl tak pevné nervy jako proti Krakowu. Z Chrudimáků byly úspěšní M. Mareš, Mikan, Kopecký a Ryba, naopak neproměnil Linhart a to znamenalo konec týmu na turnaji.

Nový rok 2008 začnou futsalisté 11. ledna doma ligovým utkáním proti Šumperku, který je momentálně vedoucím celkem tabulky. Era–Pack na něj ztrácí čtyři body, ale má zápas k dobru.