Branky: R. Mareš 2, Mikan, M. Mareš, Vladyka– Holeček, Sopko.

Tým změsta automobilů začal nebojácně a několikrát nebezpečně ohrozil brankáře Žďánského, kterému jednou pomohla ityč. Teprve vzávěru první půle se dvakrát trefil Roman Mareš, pokaždé poměrně zvelkého úhlu.

Ve druhé části hry zvýšili domácí až na 5:0 (videonahávku gólu Radka Mikana najdete v galerii!) a přitom zkoušel trenér Ota Stejskal různé složení čtyřek. Vposledních deseti minutách poslal do brány vrozlišovacím dresu za velkého aplausu Mikana a jeho svěřenci hráli až do konce power play.

Útočník Mikan se přitom blýskl jedním famózním zákrokem, ale vposledních dvou minutách mu hosté pokazili čisté konto po rychlých brejcích.

Sestava Era-Packu: Žďánský– Rajnoch, M. Mareš, R. Mareš, Mikan– Linhart, Kopecký, Vladyka, Vácha– Velinský.

Ota Stejskal, trenér vítězů: „Dnes to bylo naše vcelku bezproblémové vítězství, soupeř nás nedonutil kmaximálnímu výkonu. Už se těšíme na play off, iproto jsme zkusili třeba tah sMikanem vbráně, pro případnou power play. Radek si vedl na nezvyklém místě úspěšně, předvedl jeden výborný zákrok, za inkasované góly nemohl.“ Videozáznam vyjádření trenéra najdete i v galerii!