Polička – Skuteč
 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

Branky: Hromádko (vlastní) – Tesař 3, Kadavý, Kuta
Oba týmy vstupovaly do zápasu bez bodového zisku, a to se po tomto zápase zákonitě muselo změnit. Lepší vstup do utkání měla Skuteč, když se po dvou minutách hry trefil Tesař. První třetina však přinesla vyrovnanou bitvu bez velkých gólových šancí.

Z úvodu prostřední části se mohli radovat hráči Poličky po smolném vlastním gólu Hromádky. Další změnu stavu zařídil v polovině utkání Kadavý a do konce druhé třetiny ještě navýšil na 1:3 šťastnou brankou Tesař. Tentýž hráč završil hattrick v první minutě poslední třetiny a od té doby si Skuteč hlídala bezpečný průběh utkání. Poličce nepomohly zvrátit stav utkání ani dvě přesilové hry a všechny střelecké pokusy navíc končily u bezchybného Lašky. Naopak na druhé straně přidal pátou branku do Puchýřovy sítě Kuta a o vítězi bylo definitivně rozhodnuto.

Skuteč – Třemošnice 9:5 (2:1, 5:3, 2:1)

Branky: Tesař 3, Kremina 3, Hurych 2, Stöhr – Klepač 2, Novák 2, Horák.

Předchozí vzájemné utkání obou soupeřů slibovaly vyrovnaný průběh utkání, opak byl pravdou. Třemošnice po celý zápas dotahovala náskok Skutče. Skóre duelu otevřel hned po minutě Tesař, ale o tři minuty později se gólové radosti dočkala i Třemošnice po brance Klepače. Na konci vyrovnané první části vrátil vedení Skutči rychlonohý Hurych.

Prvních desetiminutovka z druhé třetiny přineslo divokou přestřelku hned s osmi góly. Na straně Skutče vše zahájil Tesař s Kreminou (4:1). O minutku později snížil Novák, ale tříbrankové vedení vrátil na stranu Skutče kanonýr Tesař, čímž i v druhém utkání po sobě završil hattrick.

Brankové hody ale v Pardubicích nekončily. O další změnu stavu se postaral třemošnický Horák a skutečští Hurych se Stöhrem – 7:4. Pro tohoto juniora to byla první trefa za A tým. Tečku za gólovou divočinou dodal Novák a určil tak skóre po dvou třetinách na 7:4. Skuteč, vědoma si náskoku, vstoupila do poslední části velice defenzivně, aby se neopakovala přestřelka z druhé třetiny.

Tato taktika přinesla kýžené ovoce a třemošničtí střelci si nevěděli rady, jak s pevnou obranou, tak ani s připraveným Laškou. Skutči se navíc povedlo ještě dvakrát zvýšit zásluhou Kreminy, který tak hattrickem napodobil Tesaře. Poslední slovo měl ale Klepač, když snížil na 9:5, ale to už nic nezměnilo na tom, že tři body do tabulky si připsala Skuteč.

Sestava FbC Skuteč: O. Laška (Kaňovský) – Hromádko, Kadavý, Stöhr – Hurych, Kremina, Tesař, Kuta, Lettl. (kk, vkn)