KM Automatik Fbk Jičín – FbC Skuteč 4:7 (0:2, 2:2, 2:3).
Sestavu Skutče doplnil přes letní přestávku pouze junior Kratochvíl a navrátilec Tesař. Soupeř z Jičína začal utkání aktivně a měl balonek více na svých holích, ale přes pevnou obranu Skutče se mu dlouho nedařilo prosadit k nebezpečnému zakončení. Jičínská defenziva si vybrala slabou chvíli v osmé minutě, kdy dovolila skórovat nejprve Horníkovi a následně Kreminovi.

Již v prostřední části se podařilo snížit Valkounovi, ale dvoubrankový náskok vrátil Skutči Kuta. Navíc v půlce zápasu se přesným zásahem povedlo zvýšit Tesařovi na 4:1. Jičín utkání ani zdaleka nevzdal a těsně před druhou pauzou snížil Novák. V šestnácté vteřině poslední třetiny se nádhernou trefou pod břevno Laškovy branky zasloužil o drama jičínský Valkoun, který snížil na 3:4.

Jednobrankový rozdíl však dlouho nevydržel, neboť o pouhou minutu později přesně zakončil samostatný únik Hurych a uklidnil tak své spoluhráče. Jičínský Novák svým faulem nabídl Skutči výhodu přesilové hry, kterou po přesné kombinaci zakončil svou druhou brankou
Horník. Při přesilové hře Jičína sedmý gól do Bretovy sítě přidal Kuta. Bylo rozhodnuto a nic na tom nezměnila ani korigující branka Schreiera.

Branky: Valkoun 2, Novák, Schreier – Horník 2, Kuta 2, Kremina, Tesař, Hurych.

FbC Skuteč – FBC Trutnov (DTJ) 4:2 (1:0, 2:1, 1:1).
Loňský účastník divize z Podkrkonoší si chtěl po nepovedeném prvním utkání (Trutnov – Vrchlabí 0:9) spravit chuť právě na týmu Skutče, ale ve velice ospalém tempu se vedoucí branky dočkala Skuteč, když se z předbrankového prostoru trefil Hurych. I dále byla Skuteč nebezpečnější, ale většina šancí končila na výborném Grametbauerovi.

Změnu skóre přinesla až druhá třetina, kdy junior Kratochvíl přesnou dělovkou k tyči oslavil svůj premiérový start v mužské soutěži. Trutnov dostal díky faulu Horníka výhodu přesilové hry, ale všechny pokusy bezpečně kryl jistý Laška. V polovině utkání Skuteč odskočila již do tříbrankového vedení, když Tesař dobře příhrál Horníkovi. Trutnov mohl snížit z trestného střílení po faulu Kratochvíla – to bezpečně proměnil Kaprál.

Vlažné tempo utkání otevíralo okénka obou obran, ale nepřesná zakončení změny stavu nepřinesla. Brankový rozdíl ve třetí třetině navýšil při přečíslení Hurych a zdálo se být rozhodnuto. Tato branka však skutečské až příliš uklidnila a za snížením se opět hnal soupeř – toho se dočkal sedm minut před koncem zápasu, když se prosadil střelou k tyči Jonáš.

Tlak Trutnova ke konci utkání gradoval, ale výborná obranná hra Skutče nepouštěla soupeře do gólových šancí. Když se ani Skutči při powerplay Trutnova nepodařilo zvýšit svůj náskok, zůstalo po závěrečném hvizdu svítit na ukazateli skóre 4:2.

Branky: Hurych 2, Kratochvíl, Horník – Kaprál, Jonáš.
Skuteč: O. Laška – M. Hromádko, D. Stöhr, J. Kratochvíl, O. Krejčí – L. Horník, M. Kremina, K. Kuta /C/, F. Hurych, J. Tesař. (laš)