Česko - Írán 2:3

Ceši vstoupili do zápasu značně ustrašeně a v prvních pěti minutách mohli několikrát inkasovat, nebýt vynikajících zákroků brankáře Mellera. I v dalších minutách měli Íránci více ze hry, ale už nebyli tak nebezpeční. Brankáře Nazariho poprvé vážněji ohrozil R. Mareš až v 16. minutě, ale zblízka nestačil dorazit do sítě odražený míč. A tak v 17. minutě přišel vedoucí gól soupeře, který po rohovém kopu vstřelil Hassanzadeh. Čeští futsalisté v závěru poločasu přidali a patnáct vteřin před jeho koncem nastřelil R. Mareš ze dvou kroků jenom brankáře.

Ve druhé půli se naši reprezentanti pochopitelně více tlačili do útoku a ve 28. minutě Janovský nadvakrát vyrovnal na 1:1. O minutu později Dlouhý zakončil své sólo střelou do brankáře. Ve 31. minutě upravil na 1:2 prudkou ránou z úhlu Shamsaee. Ve 32. minutě po perfektním signálu bratrů Marešových srovnal Dlouhý na 2:2. Vzápětí měl Kopecký velkou šanci, avšak v rozhodujícím momentu podklouzl. Od 37. minuty hráli Češi power play, když na místě brankáře hrál Sluka, ale 26 vteřin před koncem je definitivně dorazil Hassanzadeh, který vystihl rozehrávku a skóroval do prázdné brány - 2:3.

Fakta - branky: 28. Janovský, 32. Dlouhý - 17. a 40. Hassanzadeh, 31. Shamsaee. Rozhodčí: Cardoso, Kidson.