FUTSAL


II. liga – východ (3. kolo): Ostrava – Líšeň 4:1,
Třinec – Tomson Brno 7:0, Choceň – Tango
Brno B 3:3, Salamandr HK – Kunčice p. O. 5:0
kont. (hosté nepřijeli), Jistebník B – Havířov
0:3, Agromeli Brno – H. Brod 9:6. Předehrávka
10. kola: Salamandr HK – Jistebník B 6:2.


1. Hradec Králové 4 0 0 25:5 12
2. Agromeli Brno 2 1 0 21:12 7
3. VŠB Ostrava 2 1 0 11:7 7
4. Třinec 2 0 1 20:11 6
5. Tango Brno B 1 1 1 13:9 4
6. Havířov 1 1 1 11:12 4
7. Jistebník B 1 1 2 10:16 4
8. Kunčice p. O. 1 0 2 12:19 3
9. Choceň 0 2 1 11:16 2
10. Tomson Brno 0 2 1 6:13 2
11. Líšeň Brno 0 1 2 7:16 1
12. Havlíčkův Brod 0 0 3 10:21 0


BASKETBAL


I. liga žen (5. a 6. kolo): Kralupy – Liberec
101:52, Sparta – N. Paka 55:30, Benešov – Pardubice
65:64, Brno B – Pečky 71:76, Nusle – Ostrava
57:44, Aritma – Olomouc 85:84, Kralupy
– N. Paka 87:85, Sparta – Liberec 76:37, Benešov
– Pečky 65:61, Brno B – Pardubice 74:72,
Nusle – Olomouc 61:59, Aritma – Ostrava 82:59.


1. Aritma Praha 6 0 425:357 12
2. Junior Kralupy 5 1 551:425 11
3. Sokol Nusle 5 1 386:340 11
4. Sokol Pečky 4 2 433:391 10
5. Sparta Praha 3 3 397:346 9
6. Pliska Pardubice 3 3 474:414 9
7. UP Olomouc 3 3 443:412 9
8. BC Benešov 3 3 371:412 9
9. Frisco Brno B 2 4 395:430 8
10. Sokol Nová Paka 1 5 379:436 7
11. SBŠ Ostrava 1 5 365:461 7
12. Loko Liberec 0 6 274:469 6


VOLEJBAL


I. liga mužů (7. a 8. kolo): ČZU Praha B – MFF
Praha 3:1, Poštorná – Dobřichovice 0:3, St. Město
– Prosek 3:0, ČVS-SCM-JRI – Brno B 1:3, Jablonec
– O. Voda 2:3, Vrchlabí – Chomutov 0:3,
Poštorná – Prosek 3:1, St. Město – Dobřichovice
0:3, ČVS-SCM-JRI – Brno B 1:3, Jablonec –
Chomutov 3:1, Vrchlabí – O. Voda 0:3.

Pořadí: 1. EGE Č. Budějovice 7 0 21:6 14 b., 2. O. Voda 6 2
19:10 14, 3. St. Město 6 2 19:10 14, 4. ČZU B 5 2
15:10 12, 5. ČVS jun. 0 12 10:36 12, 6. Brno B 4 3
16:12 11, 7. MMF 4 3 15:12 11, 8. Chomutov3 5
15:17 11, 9. Dobřichovice 5 0 15:1 10, 10. Jablonec
2 5 11:16 9, 11. Prosek 2 5 8:18 9, 12.
Vrchlabí 2 5 7:17 9, 13. Poštorná2 4 8:14 8.