Era-Pack Chrudim – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 7:1 (3:1).

Hned po 44 vteřinách otevřel skóre Max tečovanou střelou na 1:0. Hosté však ve 14. minutě z rychlého protiútoku srovnali Jiráským na 1:1. Autor vedoucího gólu ale po minutě opět strhl vedení na stranu úřadujícího mistra. V 17. minutě chytil reprezentační gólman Gerčák M. Marešovi prodlouženou penaltu, avšak do poločasu se na 400 diváků přece jen dočkalo ještě jednoho gólu. V 18. minutě kapitán domácích vypíchl obráncům Nejzbachu míč a trefil se přímo do šibenice – 3:1.

I ve II. půli se na gól nečekalo dlouho. Ve 22. minutě Solováček zúročil přihrávku M. Mareše na čtvrtou trefu a ve 25. minutě zvýšil hrající trenér Cacau na 5:1. Ve 35. minutě završil svůj hattrick Max – 6:1. Chrudimští pak zahodili další dvě prodloužené penalty (M. Mareš a Vladyka), ale v předposlední minutě uzavřel skóre při power play Cacau.

Branky: 1., 15. a 35. Max, 25. a 39. Cacau, 18. Vladyka, 22. Slováček – 14. Jiráský. Era-Pack: Meller – M. Mareš, R. Mareš, Max, Slováček – Cacau, Neris, M. Mareš ml., Vladyka – Bouška. Nejzbach: L. Gerčák – Formánek, Jeníček, Jiráský, Melechovský – J. Gerčák, Vágner, Dostál, Stejskal – Munzberger.

Jaroslav Bartušek, trenér Era-Packu: „Dlouhá herní pauza byla v úvodu znát, ale brzy jsme se dostali do tempa, vytvořili si řadu šancí a dost jich i proměnili. Na můj vkus jsou však moc tři neproměněné prodloužené penalty. Aspoň budeme mít co trénovat před turnajem UEFA Futsal Cupu. Tam nám bude bohužel chybět Rešetár, který si přivezl z reprezentační akce v Brazílii zlomenou kůstku v nártu, otazník je nad Paulinhem a uvidíme, jestli se stihne dostat do formy Douglas, který ještě po operaci kolena trénuje s určitými úlevami.“