Pro mistrovský celek místního ERA-PACKu bude páteční utkání 4. kola Chance Futsal ligy kvalitní prověrkou před účastí na turnaji Elite round UEFA Futsal Cupu příští týden v srbském Kragujevaci.

Ke generálce totiž přijede zítra do Chrudimě brněnské Tango, které v posledních sezonách patří k největším soupeřům našeho osminásobného mistra a také nyní po třech kolech je na třetí příčce se ziskem 7 bodů. V minulé sezoně byli Brňané přece jen poněkud zklamáni, když v semifinále play off vypadli s pražskými klokany 0:3 na zápasy a kýžené finále jim uniklo.

Ale letošní cíle Tanga jsou opět vysoké. Rozhodně bude usilovat, aby se probojoval do ligového finále. Proto dnes možná uvidíme jakousi předehru závěrečných bojů naší nejvyšší soutěže.

Cíle brněnského týmu jsou ale rozhodně oprávněné, vždyť mají tým „prošpikován" současnými i bývalými reprezentanty jako jsou bratři Havlové, Chadzidis nebo Seidler a Belej, kteří loni dlouho proháněli nejlepšího ligového kanonýra Maxe z ERA-PACKu a jejich souboje s dalším kanonýrem Dentinhem budou jistě patřit k ozdobám pátečního zápasu.

Rozhodčími tohoto atraktivního duelu budou sudí Hofmann, O. Černý a Braun, funkce delegáta byla svěřena Žižkovi.