Anglická sázková internetová kancelář Jetbull, která je od letošní sezony generálním partnerem nejvyšší futsalové soutěže, připravila novou soutěž pro hráče první ligy v sezoně 2010/2011.
Výhrou je exklusivní cena v podobě návštěvy kasina v Monte Carlu v doprovodu legendy Formule 1 – Davida Coultharda. Na nejproduktivnějšího střelce sezony čeká v Monaku kromě návštěvy světoznámého kasina také večeře v luxusní restauraci. Zajištěna bude letenka, ubytování v hotelu a částka, kterou bude moci prosázet v nejznámějším kasinu světa.
Výjimečná cena, která umožní nejlepšímu střelci setkat se s Coulthardem, 13-ti násobným vítězem Grand Prix je velkým lákadlem.

„Ceny jako tato se neobjevují každý den a i ve světě patří k velmi exklusivním. Firma Jetbull se může pochlubit partnerstvím s touto osobností a tím zajistit takto unikátní setkání. Věřím, že to bude pro vítěze neopakovatelný zážitek,“ uvedl Lukáš Janoušek, marketingový manažer společnosti Jetbull.

Soutěž sleduje výsledky od 1. kola základních zápasů až po finálový zápas play off. Král střelců s největším počtem gólů bude vyhlášen společně s Mistrem ČR ve futsalu. Průběžné výsledky můžete sledovat na webové stránce www.jetbulfutsalliga.cz.

Pořadí nejlepších střelců k 17. říjnu: 12 gólů – Dentinho (ERA-PACK) a Angellot Garces (Benago Zruč n. S.), 9 – Filinger David (Benago Zruč n. S.), 8 – Mareš Roman (ERA-PACK) a Seidler Michal (CC Jistebník).

Další střelci ERA-PACKu Chrudim: 7 – Mikan Radek a Rešetár Lukáš, 6 – Mareš Michal a Vladyka Petr, 5 – Douglas, 3 – Popelka Petr, 2 – Cacau, 1 – Kroulík Radovan a Max.

(pp)