Démoni Česká Lípa FK Era-Pack Chrudim 0:11 (0:2). Branky: 25., 30. a 30. Rešetár, 23. a 34. M. Mareš, 25. a 39. Cacau, 14. R. Mareš, 18. Oliva, 37. Slováček, 39. Žďánský. Chrudim: Žďánský M. Mareš, R. Mareš, Slováček, Oliva Chmelík, Koudelka, Vladyka, Rešetár Cacau.

Jaroslav Bartušek, trenér Chrudimi: „Domácí nováček zkraje zápasu nadšeně bojoval, ale postupně mu docházely síly. Ve druhém poločase už to byla jen otázka skóre."

FK SATAN Kladno Nejzbach Vysoké Mýto 1:5 (0:3). Branky: 38. Fitzel (pen.) 13. Michalec, 17. Semerád, 17. Mareš, 32. Semerád, 37. Formánek.. Vysoké Mýto: L. Gerčák Formánek, Brychta, Michalec, Jiráský, Forgáč, Krátký, Semerád, Münzberger, Till, M. Mareš, J. Gerčák.

Roman Páral, trenér Vysokého Mýta: „Do desáté minuty bylo utkání vyrovnané. Poté jsme převzali otěže zápasu a zaslouženě vyhráli."

Torf Pardubice Balticflora Teplice 2:4 (2:0). Branky: 9. a 11. Beran 24 a 38. Sidnei, 24. Chiarella, 40. Taverna. Pardubice: Šimon Sklenář, Jeřábek, Jelínek, Melechovský, Beran, Fidra, Hron.

Domácí sehráli smolný zápas. Vedli nad Teplicemi 2:0, ale ve druhé půli hosté rychle srovnali. Pak dlouhý vyhozený míč Šimonem s největší pravděpodobností v tísni tečoval gólman Kalina, ale sudí branku k nevoli domácích neuznali. Torf naopak inkasoval a výhru Balticflora pojistila v power play.

Další výsledky 13. kolo: Helas Brno Plzeň 6:1, Bohemians 1905 Slavia Praha 5:2, Zruč n. S. Tango Brno 1:5. (re)

1. Chrudim 12 12 0 0 98:17 36

2. Tango Brno 12 9 2 1 74:24 29

3. Zruč n. S. 13 9 2 2 66:30 29

4. Bohemians 1905 12 9 0 3 69:38 27

5. Vysoké Mýto 12 8 0 4 39:41 24

6. Teplice 12 6 1 5 41:40 19

7. Helas Brno 12 5 1 6 43:52 16

8. Plzeň 12 4 0 8 33:67 12