Na západě Čech se v prvním poločase nemohli přes množství šancí trefit „do černého“ a střeleckou mušku našli až po změně stran. Nakonec snaživému soupeři uštědřili sedmigólový příděl.

Indoss Plzeň - Era-Pack Chrudim 2:7 (1:0).

Branky: 12. M. Míka, 39. D. Míka 33. a 35. Max, 22. Cacau, 25. Douglas, 27. Rešetár, 29. M. Mareš, 37. vlastní (M. Míka). Chrudim: Meller M. Mareš, R. Mareš, Max, Slováček Douglas, Popelka, Vladyka, Rešetár Cacau.

Domácí celek zatím drží osmou příčku zajišťující postup do play off. Proto potřebuje každý bod. Proti úřadujícímu mistrovi byli plzeňští futsalisté i jejich fanoušci smířeni, že případné body proti Era-Packu jsou z říše fantazie. O to větší bylo jejich překvapení, když o poločase vedli gólem M. Míky. Chrudimští se ne a ne trefit do sítě brankáře Hajžmana. Povel ke zteči dal až v úvodu druhé půle hrající trenér Cacau, který nastoupil po delší pauze zaviněné zdravením. První gól dal sám na druhý ideálně nahrál svému krajanovi Douglasovi. Třetí ránu zasadil Západočechům Rešetár, který právě v Plzni začínal s futsalem. Čtvrtý gól přidal M. Mareš a pak se dvakrát trefil Max. Tím se posunul do čela pořadí kanonýrů s 35 góly před Seidlera z Tanga Brno, který zaznamenal o gól méně. Závěrečnou „sedmičku“ si vstřelili po střele Vladyky sami Plzeňští, konkrétně M. Míka. Jeho bratr D. Míka zařídil tečku na ukazateli skóre v předposlední minutě, ale byla to jen kosmetická úprava jasného výsledku.

Jaroslav Bartušek, trenér Era-Packu: „V prvním poločase se na našich hráčích zřejmě projevila dlouhá cesta k utkání. Měli jsme sice výraznou převahu a řadu šancí, ale nedokázali jsme žádnou proměnit leckdy ani do poloodkryté branky. Nějaká poločasová bouřka v kabině se nekonala, věděli jsme, že to je jenom otázka času, kdy to tam začne padat. A na hřišti se po brzy potvrdilo. Ohledně cesty jsme měli docela obavy, ale větší komplikace nás nepotkaly. Pouze při zpáteční cestě byla kolem Plzně pořádná mlha, takže jsme museli jet hodně pomalu.“