Indoss Plzeň – FK Era-Pack Chrudim 2:7 (1:5)

Branky: 4. Švehla, 31. Manowetz – 5., 5. a 16. Dentinho, 6. Cacau, 15. Kopecký, 21. Max, 40. Vladyka. Chrudim: Meller, Žďánský – M. Mareš, R. Mareš, Max, Slováček – Cacau, Kopecký, Dentinho, Vladyka –Popelka, Oliva, Koudelka, Chmelík. Domácí se ujali vedení již ve 4. minutě gólem Švehly, sle to jakoby zdravě nabudilo Východočechy, kteří během jediné minuty otočili třemi góly skóre zásluhou BrazilcůDentinha (2×) a Cacaua.

Když do poločasu Kopecký a opět Dentinho zvýšili stav už na 1:5 tak o vítězství favorita již nebylo pochyb. Po změně stran hned za jedenáct vteřin přidal šestý gól Max. Po půlhodině hry domácí Manowetz kosmeticky upravil na 2:6, ale vteřinu před koncem chrudimský kapitán Vladyka uzavřel skóre.

V příštím kole hostí Era-Pack v sobotu 22. 9. od 15 hodin nováčka soutěže Démoni Česká Lípa.