„Utkání se snaživým Tangem bylo jako přes kopírák s našimi posledními zápasy. První půle v naší režii, neproměňování šancí. Druhá půle rychlá kontaktní branka v naší síti po laxní obraně, soupeř na koni, vyrovnání, nevstřelení pojistné branky ani z těch nejvyloženějších šancí. Čest i soupeři, který podal velmi dobrý výkon,“ posteskl si trenér Ota Stejskal, ale našel i pozitiva: „Naštěstí máme v týmu osobnosti Romana Mareše a Lukáše Rešetára, kteří v závěrech zápasů svým výkonem dokáží strhnout tým a vstřelit důležité góly.“ Samostatnou kapitolou byl výkon brankáře Jakuba Žďánského, který za Tango hostuje a proti svým nedávným spoluhráčům se chtěl pochopitelně vytáhnout. A lze říci, že se mu to podařilo.

Do konce roku bude mít Era–Pack hodně náročný program včetně dohrávky odloženého zápasu s Mladou Boleslaví (v pondělí 8. prosince od 20 hodin).

„Čeká nás teď tvrdé období, které musíme zvládnout. Jednak je na některých našich hráčích markantně vidět únava po skončené fotbalové sezóně a náročném futsalovém programu a jednak nás až do vánoc čeká spousta zápasů se soupeři z horní poloviny tabulky a do toho všeho budeme ještě absolvovat semifinále Poháru ČMFS v Třinci. Cestování a herní praxe si teď hráči užijí do sytosti. Teď se ukáže síla týmu a příležitost budou dostávat i další hráči, kteří na sobě budou mít chuť pracovat. Doufám, že se nám vyprázdní i marodka,“ uzavírá Ota Stejskal.