Chrudim Tjumeň 1:3

Branky: 25. Rešetár – 3. a 31. Abyšev, 14. vlastní (Vácha).

Špičkový tým ruské Superligy, za kterýá hraje i Brazilec Leadrinho, se ujal vedení již ve třetí minutě brankou bývalého reprezentanta Abyševa a po čtvthodině už vedl o dva góly, když mu pomohl vlastní gól po teči Váchy. Chrudimští se dostali opět do hry ve 25. minutě, kdy svou první branku v novém dresu vstřelila reprezentační posila Lukáš Rešetár.

Svým typickým způsobem se uvolnil na levé straně a trefil se přímo do šibenice svatyně, kterou hájil Zamtaradze. Favorit odskočil opět na rozdíl dvou gólů, kdy přidal svoji druhou trefu Abyšev. Svěřenci trenéra Oty Stejskala začali hrát od 38. minuty power play, ale na stavu se již nic nezměnilo.

Era-Pack: Meller, Hlouš – Popelka, M. Mareš, R. Mareš, Mikan – Formánek, Vladyka, Rešetár, Vácha.

Další výsledky prvního dne turnaje – skupina A: TVD Lvov – MFK Mitišči 0:3., skupina B: Norilsk Nikel – Uragan 2:1, Šachtar Doněck – Eco Investment Praha 4:2.

V úátek turnaj pokračoval dalšími zápasy. Chrudimští se večer (po naší uzávěrece) utkali s ukrajinským TVD Lvov a v sobotu si zahrají s ruským MFK Mitišči. V neděli je pak čeká utkání o konečné umístění proti týmu, který skončí na stejné příčce ve skupině B.