Era-Pack Chrudim – Indoss Plzeň 15:1 (4:1).

Když hosté hned po rozehrání otevřeli již v sedmé vteřině skóre trefou Holého, mohli se pesimisté v řadách domácích příznivců obávat případných komplikací. Jenže hráči sedminásobného mistra nezpanikařili a v 5. minutě bylo vyrovnáno po gólu Boušky. Další dvě branky padly v rychlém sledu. V 11. minutě upravil Vladyka na 2:1 a o minutu později skóroval M. Mareš mladší. Skóre poločasu uzavřel pro změnu sedm vteřin před klaksonem Max – 4:1.

Tento Brazilec přidal pátý gól ve 23. minutě a soupeř ze západočeské metropole evidentně rezignoval. Bylo tedy jen otázkou, s kolika góly se Chrudimští spokojí. A nebyli věru žádní troškaři. Sázeli jeden gól za druhým, většinou po pohledných kombinacích. Jubilejní desátou trefu si připsal ve 33. minutě R. Mareš. Hosté pak zkusili hrát power play, ale tak špatně, že místo nějaké korekce, inkasovali do konce zápasu ještě pětkrát…

Fakta – branky: 11., 38., 39., a 40. Vladyka, 19. a 23. Max, 30. a 36. Cacau, 33. a 39. R. Mareš, 5. Bouška, 12. M. Mareš ml., 24. vlastní (Mižár), 29. Dobrovolný, 32. Slováček – 1. Holý. Era-Pack: Meller – M. Mareš, R. Mareš, Max, Slováček – Cacau, M. Mareš ml., Bouška, Vladyka – Dobrovolný, Popelka.

Jaroslav Bartušek, trenér Era-Packu: „My bychom snad měli hrát jenom druhé poločasy. V tom prvním nás soupeř zaskočil rychlým gólem a dlouho držel nadějný stav. Po přestávce jsme proměnili skoro všechny vytvořené šance. Doufám, že jsme si nechali nějaké góly i na pondělní dohrávku v derby na hřišti Torfu Pardubice.“