Po domácích výhrách 6:4 a 11:2 nad Benegem Praha pokořili ambiciózního soupeře i v hale Sparty 7:3. Pražanům příliš nepomohl ani exsparťanský fotbalista Horst Siegl, který dal pouze jediný gól.

Benago Praha 3:7 EP Chrudim

Pražané chtěli ještě čtvrtfinálovou sérii zkomplikovat a v úvodu několikrát ohrozili brankáře Mellera. Ten však potvrzoval reprezentační formu a zlikvidoval několik ošemetných situací. Východočeši byli kombinačně lepší a bylo jen otázkou času, kdy se prosadí i střelecky. Poprvé se jim to podařilo v 16. minutě, kdy obrana Benaga nechala volného Mikana a ten toho využil – 0:1. Ještě v téže minutě však bylo vyrovnáno, když Filingerův trestný kop prošel skrumáží hráčů téměř z poloviny hřiště do sítě. Uklidnění do tábora svěřenců Oty Stejskala přinesly góly M. Mareše, Formánka a Mikana v závěru poločasu, které přinesly stav 1:4.

Jiskřičku naděje vykřesalo Benago ve 29. minutě, kdy se prosadil Siegl, ale hned po minutě „zkratoval“ reprezentační gólman Klíma, který si po pátém gólu Formánka neodpustil nemístný komentář a po druhé ŽK byl vyloučen. Při dvouminutovém oslabení Pražané dokonce korigovali Filingerem na 3:5, ale to byla jejich labutí píseň. Konečnou podobu výsledku dali v závěru R. Mareš a Ryba. Sestava Era–Packu: Meller – Popelka, M. Mareš, R. Mareš, Mikan – Hoffmann, Formánek, Ryba, Dvořák – Linhart, Pavlíček.

Ota Stejskal vytkl svým svěřencům pouze dva laciné góly z velké vzdálenosti, ale jedním dechem dodal: „Předvedli jsme disciplinovaný výkon, byli herně i střelecky lepší, takže odměnou bylo zaslouženě ovoce v podobě postupu. Už se těšíme na další fázi play off.“
V semifinále narazí Era–Pack zřejmě na druhý celek po základní části soutěže – Eco Investment Praha.