Jistebník – Chrudim 7:6

Po penaltovém úvodu trefil ve 13. minutě Rajnoch z metru tyč jistebnické branky. Za dvě minuty však opět propukla chrudimská radost, když efektní přihrávku Popelky zúročil R. Mareš trefou do šibenice – 1:2. Konec poločasu ovšem Era–Packu nevyšel, když v 18. minutě srovnal skluzem Hvolka a o minutu později po rohovém kopu otočil Žiga na 3:2.

Druhý poločas začal ve 23. minutě střelecky opět M. Mareš po nenápadné akci – 3:3. Jenže pak přišla smršť úřadujícího mistra. Za minutu fauloval „žlutě“ Ryba Sluku a Blažej upravil z penalty na 4:3. Po dalších minutách se trefili do Mellerovy svatyně dvakrát Hvolka a jednou Sluka, takže to bylo rázem 7:3. Sluka si pak dal i „vlastence“ ve 33. minutě. což byl signál k nevídanému náporu Chrudimských. Ve 37. a 38. minutě Rajnoch dvěma trefami korigoval na 7:6, ale z následných šancí Formánka a Mikana kýžené vyrovnání nevzešlo.

Třetí dějství finálové tajenky uvidí v úterý 15. května chrudimská sportovní hala (opět na programu ČT4 Sport) a čtvrté v pátek 18.května od 20 hodin.