Výjezd na futsalKdo by chtěl zažít bouřlivou kulisu a kouzlo přímé účasti, má možnost. Era-Pack vypravuje k utkání do Teplic pro své fanoušky autobus. Odjezd je naplánován na 16:45 hodin od sportovní haly. Zájemci se mohou hlásit pomocí e-mailu na adrese: sindybad@centrum.cz nebo telefonicky na čísle 776 661 643. Další možností je přijít přímo ke sportovní hale před odjezdem a doufat, že autobus nebude plný. Při velkém počtu fanoušků mají totiž přednost přihlášení.

Oba předchozí zápasy byly nadmíru vyrovnané, ale v obou se nakonec radovali domácí, i když ani jeden mač neskončil v normální hrací době. V Teplicích vyhrála Balticflora 7:6 na penalty, v Chrudimi zase Era-Pack 2:1 v prodloužení.

Před středečním odjezdem (Východočeši opět jeli k utkání o den dříve) nám sdělil pár slov asistent trenéra Era-Packu Jaroslav Bartušek: „Čeká nás jedno z nejdůležitějších utkání sezony. Kdo tento zápas vyhraje, bude mít v podstatě mečbol a bude moci v nedělním čtvrtém střetnutí již usilovat o zisk mistrovského titulu.

Pro Teplice je sice výhodou domácí prostředí, ale z prvního utkání této série víme, že se tam nechají porazit. My do zápasu půjdeme s tím, že určitě budeme chtít navázat na výkon z domácího střetnutí, kdy jsme velice dobře bránili a soupeře do mnoha šancí nepustili.

Víme ale, že to bude nesmírně těžké. Utkání jsou hrozně vyrovnaná a rozhoduje v nich spousta maličkostí. Třeba v tom prvním zápase jsme bohužel nedokázali rozhodnout z desetimetrového kopu a nakonec nezvládli penaltový rozstřel. Zkrátka určité fáze střetnutí jsou také hodně o štěstí.

Rozhodně však jedeme do Teplic vyhrát! Už proto, abychom pak v neděli mohli usilovat na domácí půdě o ten třetí, rozhodující bod."

Na závěr připomeňme, že výkop třetí finálové bitvy je ve 20:00 hodin a přímým přenosem jej vysílá Česká televize sport.

RADEK PECINA