TJ Sokol HBC BASF Chrudim – TJ JM Chodov 28:21 (12:13).

Oba celky spoléhaly na rychlé protiútoky. Chodov byl většinou o krok napřed, když domácí jen dotahovali, a do kabin šel s těsným náskokem. Nástup do II. půle však vyšel nečekaně dobře Chrudimi. Ve 36. minutě již Sokol vedl 18:15 a ovládl palubovku. Soupeř začal viditelně zaostávat v rychlosti, ale především ve střelbě. Zasloužil se o to častokrát chrudimský brankář Pilař. I když tomu v první časti utkání hra nenasvědčovala, tak za bouřlivého povzbuzování diváků nakonec Chrudim vyhrála jednoznačným rozdílem.

Sestava a branky vítězů: Pilař (Dalecký) – Kopecký, J. Reichl 9, Syřínek 12, Řehák, Blažek 1, V. Pospíšil, Kubánek 2, Dvořáček, V. Reichl 1, Černý 2, Půlpán 1.

Touto výhrou se Sokol vyhoupl v tabulce na druhé místo se ztrátou dvou bodů na vedoucí Mladou Boleslav, která je zatím bez porážky. V pořadí střelců je Jan Reichl druhý se 48 trefami, když vedoucí Špinka z Rokycan je o gól lepší.