HC TJ AŠ Mladá Boleslav – TJ Sokol BASF Chrudim 34:22.

Chrudimští bohužel pokračovali v jarních nepřesvědčivých výkonech. Vstřelili sice první branku, ale to bylo jejich jediné vedení v zápase. Domácí hráči byli od začátku pohyblivější a důraznější v útoku, a tak postupně získali v průběhu první půle až šestibrankové vedení. Sokolové sice bojovali, stáhli ztrátu na tři góly, ale to bylo z jejich strany vše. Autoškoda opět převzala otěže a zvýšila až na poločasových 18:11.

I po přestávce pokračovala Boleslav v dobrém výkonu a svůj náskok postupně navyšovala. Hosté se dopustili mnoha technických chyb, chyběl jim důraz, lepší pohyb i odvaha jít do soupeřovy obrany. Nedařila se ani střelba, na čemž měl výrazný podíl i výborný domácí Ištván v brance. Chrudim na svého soupeře tentokrát nestačila, přísnější měřítko snesou pouze tradiční bojovníci Vít Reichl a Kubánek. Trenér Lédl řekl po utkaní: „Jsem zklamán předvedenou hrou, nevím co se to s klukama v poslední době děje.“

Sestava a góly Chrudimě: Pilař, Dalecký – J. Reichl (10), Řehák, V. Pospíšil (1), L. Pospíšil (2), Kubánek (4), Dvořáček (1), V. Reichl (1), Černý (3), Blažek.

K poslednímu utkání soutěžního ročníku 2009-10 nastoupí Sokolové proti vršovické Lokomotivě v chrudimské sportovní hale tuto neděli od 16 hodin. Jelikož v dalším zápase právě Vršovice doma prohrály s Libercem 18:30, tak ten v tabulce předběhl Chrudim.

Pořadí: 1. Náchod 32, 2. Chodov 25, 3. Liberec 23, 4. Chrudim 22, 5. Ml. Boleslav 18, 6. Louny 16, 7. Vršovice 12, 8. Rokycany 10, 9. Plzenec 6, 10. Most 4.