Starší dorost: TJ Sparta Kutná Hora – T.J. Sokol BASF Chrudim 28:26 (12:11).
Starší dorostenci jeli na palubovku svého souseda v tabulce, a tak nebyli bez naděje na bodový zisk. Tomu odpovídalo i dění na palubovce. Utkání bylo v celém průběhu poměrně vyrovnané, oba týmy se často střídaly ve vedení. Šťastnější byli nakonec domácí, kteří třemi brankami v posledních dvou minutách utkání strhli vítězství na svoji stranu.

Sestava a góly Chrudimi: Blanař – Mikan, Deml, Budiš, Pospíšil (2), Švec (3), Vaněk (2), F. Herzán (6), Moravec (8/1), Petržilka (2), Kopáč (3/1). Vedoucí družstva: Zdeněk Herzán.

Mladší dorost: T.J. Sokol EXTRUINDUSTRIE Chrudim – HC TJ AŠ Mladá Boleslav 37 31 (18:15).
První branku vstřelili hned v úvodu hosté z města automobilů. Domácí však rychle srovnali a až do 20. minuty byli v jedno až tříbrankovém vedení. Potom hosté překlopili výsledek na svoji stranu a Sokolové se trápili. Konec poločasu se ale domácím vydařil a čtyřmi góly se opět dostali do vedení.

Obě družstva se snažila hrát rychlou a útočnou házenou, ale mnohdy se zbytečně zbrklým zakončením a technickými chybami. Hráči se méně soustředili na obranu, z čehož rezultovalo poměrně vysoké poločasové skóre. Druhý poločas nabídl velmi podobný obraz hry. V 10. minutě si chrudimští mladíci vypracovali pětibrankový náskok a zdálo se, že se konečně uklidnili a definitivně převzali otěže utkání do svých rukou. Jenže se opět nevyvarovali několika chyb a nechali hosty dotáhnout se na rozdíl jedné branky. Závěr utkání přece jen zvládli lépe domácí a nakonec zaslouženě zvítězili o šest branek a udrželi se tak v čele tabulky.

Sestava a góly Chrudimi: Zavřel (1/1) – Knoll (5), Sotona (1), Koubek, Pospíšil (7), Padevět (3), Herzán (7), Budiš (4), Novák, Kopáč (9/5), Ptáčník. Trenér: Zdeněk Herzán; ved, družstva: Jan Kunhart.