Vedení soutěže trochu nepochopitelně „rozházelo" kola, čehož jediným výsledkem je, že v hodně nekompletní a nečitelné tabulce mají třeba Krčín a Dobruška odehraných již pět zápasů, zatímco Rokytnice, Studénka či Blovice jen dva.

Hlinecké nyní čeká zářijová porce čtyř domácích střetnutí. Začíná již tuto sobotu, kdy se v Olšinkách od 13 hodin představí dosud neporažená Rokytnice. O týden později, v sobotu 20. září od 14:30 hodin, čeká tým svěřenkyň Jany Horáčkové, Evy Kadaníkové a Ilony Bonaventurové současný lídr tabulky TJ Přeštice. Hned následující den (21. 9.) v pravé poledne začne mač Hlinsko Příchovice. A nakonec v neděli 28. září od 13 hodin to bude souboj se Studénkou.

Kolik z těchto čtyř utkání vybojují Hlinečanky bodů? Na to přidala svoji prognózu předsedkyně HK Jana Vítová: „Se Studénkou bychom měly stoprocentně bodovat. Dva body chceme získat také s Rokytnicí. Ale abychom bodově uspěly s dalšími dvěma soupeři, muselo by se nám mimořádně zadařit. Vždyť Přeštice jsou zatím suverénem soutěže a loňský nováček z Příchovic v uplynulém ročníku nasbíral cenné zkušenosti a je s ním třeba počítat. Tak uvidíme." (dom)