2. Národní liga

Jokerit Chrudim - Živanice 9:1 (3:0, 2:0, 4:1)

Branky: Musil 3, Trojek 2, Dobrovolný, Čejgl, Kišš, R. Staněk Vondra.

Výsledek přesně odpovídá dění na hřišti, když se Chrudimští ujali vedení již ve 28 sekundě a jasně diktovali tempo.

Sestava Jokeritu Chrudim: P. Novelinka Vágner, R. Staněk, Š. Šídlo, Trojek Sýkora, Kišš, Čejgl, L. Novelinka, Bureš, Musil, Dobrovolný, Pilař, Š. Šídlo.

Heřmanův Městec - Svitavy 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

Branky: 13. a 39. R. Böhm, 14. P. Pilař 26. Plhák, 40. Sokol.

V první třetině měli domácí jasně navrch a zaslouženě vedli o dvě branky. Jenže od druhé polevili, soupeř se kontaktním gólem dostal do hry a Ježci se tak o tři body museli obávat až do posledních vteřin.

Sestava Ježků Heřmanům Městec: P. Menc J. Bőhm, L. Menc, Myška, Míšek, Kratochvíl, Sliacký Drbohlav, Škubník, R. Bőhm, Doležal, Kopriva, T. Pilař, Honek, P. Pilař, Paukrt.

Autosklo Pardubice B - Prachovice 11:2 (2:1, 4:0, 5:1)

Branky hostů: Dvořák, Hruban.

Prachovičtí se sice ujali vedení, pak se ale domácí rezerva rozjela a vůbec soupeře nešetřila.

Sestava Holcimu Prachovice: Brož Kasal, Sotona, M. Čep Hubáček, Kosina, Dvořák, Hájek, Hruban, Živný, T. Čep.

10. Živanice 5 0 0 0 5 5 : 40 0

V sobotním šestém kole je na programu okresní derby, ve kterém hostí Prachovice od 14:00 hodin Heřmanův Městec. Chrudim pak zajíždí do Svitav.

Krajská liga

Heřmanův Městec B - Žamberk 11:1 (4:0, 3:0,4:1)

Branky vítězů: Kadaňka 3, Kopriva a J. Böhm 2, Doležal, Pavlíček, Secký, T. Pilař.

Domácí předvedli na hřišti doslova koncert. Již v 5. minutě vedli 3:0 a nakonec se mohli těšit z načepované jedenáctky.

Sestava rezervy Ježků Heřmanův Městec B: Synek Honek, Horníček, J. Bőhm, Pavlíček Doležal, Běloušek, T. Pilař, Kopriva, K. Mlejnek, Kozel, Secký, Kadaňka.

Jokerit Chrudim B - Hronov 5:4 (1:0, 4:0, 0:4)

Branky vítězů: Pirkl, Vala, Hořeňovský, Vágner, Řehák.

Domácí podali proti favorizovanému Hronovu velmi dobrý výkon a po dvou třetinách vedli již 5:0. Bohužel pak zaspali nástup do té třetí, soupeři se podařilo vstřelit dvě branky a dostat se do hry. Kontaktní gól ale vsítil až deset sekund před koncem.

Sestava Jokeritu Chrudim B: Kaván Krupka, Bobek, Pirkl, Hladík, Vágner, D. Staněk Dyntar, Hořeňovský, Čermák Bureš, Řehák, Vala Žáček, Solnický, Papoušek.

10. Spl. Hole Pce 5 0 0 1 4 15 : 29 1

O víkendu nejprve odehraje rezerva Jokeritu v sobotu od 13:00 hodin dohrávku 1. kola se Žamberkem. V neděli se pak taktéž na vlastním hřišti postaví proti Splašeným Holím Pardubice (11:00). B tým Ježků naopak vyráží ven, konkrétně do Pardubic, kde na ně čeká céčko Autoskla. (rp)