Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hledáme nejúspěšnější sportovce Chudimska za rok 2008

Chrudim - Výkonný výbor Sportovní unie Chrudimska spolu s Chrudimským deníkem a městy Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast, Luže, Ronov, Seč a Nasavrky připravují vyhlášení Nejúspěšnější sportovci Chrudimska roku 2008.

20.11.2008 1
SDÍLEJ:

Hokejová brankářka juniorské reprezentace Kateřina Bečevová skončila třetí v kategorii jednotlivců mládeže.Foto: Karel Dvořák

Podívejte se do galerie na snímky z předávání cen Sportovcům Chrudimi za rok 2007!

Tělovýchovné a sportovní organizace a občanská sdružení regionu Chrudim mohou do 15. prosince navrhovat kandidáty na ocenění na základě jimi dosažených výkonů v letošním roce (základní podmínkou pro zařazení do této ankety je členství v organizaci zabývající se tělovýchovnou a sportovní činností na území chrudimského okresu).

Pořadatelé vypsali celkem osm kategorií:

1. Jednotlivci mládež,
2. Jednotlivci dospělí,
3. Kolektivy mládeže,
4. Kolektivy dospělých,
5. Trenéři,
6. handicapovaní sportovci,
7. Síň slávy,
8. Cena Fair play.

Do kategorie Síň slávy lze navrhovat zasloužilé funkcionáře, výkony veteránů, bývalé vynikající sportovce a tzv. krajánky – odchovance našich oddílů, kteří nyní působí mimo region Chrudimsko.

Nominace v každé kategorii musí obsahovat: jméno, příjmení, rok narození (jednotlivci), název družstva (kolektivy), klubová příslušnost k TJ/SK či občanskému sdružení, výčet sportovních úspěchů v soutěžích roku 2008 (u Síně slávy a Ceny Fair play uveďte podrobnější zdůvodnění návrhu).

Pokud máte k dispozici fotografie, případně video nahrávky, můžete je rovněž přiložit k návrhu (budou k nahlédnutí na webových stránkách Sportovní unie Chrudimska a Chrudimského deníku).

Návrhy nominací zasílejte do 15. 12. 2008 na adresy:

Sportovní unie Chrudimska,
V Průhonech 685,
537 03
Chrudim,
e–mailová adresa: vcizinsky@quick.cz

nebo
Chrudimský deník,
Soukenická 154,
537 01 Chrudim,
e–mail: petr.novak@denik.cz

Návrhy lze podávat také přímo na internetové adrese: www.cstv.cz/chrudim/anketa

Konečné výsledky ankety určí v závěru měsíce ledna 2009 odborná komise, v níž zasednou zástupci měst, sportovní novináři a zkušení sportovní pracovníci z celého regionu. Příležitost vybírat nejlepší sportovce roku 2008 však dostanou také naši čtenáři na speciálních kuponech. Proto sledujte tištěný Chrudimský deník a server www.chrudimskydenik.cz, kde bude tato anketa pravidelně propagována. Bližší informace lze získat na sekretariátu Sportovní unie Chrudimska.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se uskuteční na galavečeru v Divadle Karla Pippicha v Chrudimi dne 10. února 2009 od 18 hodin. Jeho náplní bude bohatý kulturní program za účasti oceněných laureátů a řady populárních umělců.

20.11.2008 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Z areálu arboreta v Luži.

Komule Davidova přiláká do Hamzova parku a arboreta motýly

Chodba v přízemí chrudimské radnice. Odsud se teď do obřadní síně nikdo nedostane.

Opravy nahrávají snoubencům

Úřad práce pořádá Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením

Chrudim – Na chrudimském pracovišti Úřadu práce ČR v Pardubické ulici se v zítra od osmi do jedenácti dopoledne uskuteční první ročník Burzy práce pro osoby se zdravotním postižením.

Stávkovali lékaři a někde i lékárny

Pardubice – Několik tisíc praktických lékařů dnes zavřelo své ordinace kvůli stávce. Nesouhlasili totiž s přílišným papírováním, elektronickými recepty a nedostatkem peněz. Mimo provoz bylo na půl hodiny také asi 400 lékáren.

Když kohout kokrhá, HC Chrudim ztratí první utkání

Chrudim - První porážku v sezóně připravil chrudimským hokejistům celek České Třebové.

Pro voliče pojede do místních částí auto

Seč – Pro větší pohodlí voličů v nadcházejících parlamentních volbách vypraví vedení Seče pro obyvatele místních částí Hoješína, Počátek a Prosíček auto.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení