Hlinsko – Stará Ves n. O. 19:15 (10:6)

Zápas zhodnotila předsedkyně hlineckého klubu Jana Vítová: „Utkání jsme začaly dobře a soupeřkám jsme vnutily naší hru. Už od prvních minut jsme byly lepší na hřišti.

Soupeř platil takzvanou nováčkovskou daň. Jejich hra postrádala systém a zkušenosti. Hrály chaoticky, nepřesně a úplně jim chyběla technika. Byla to mladá děvčata, běhavá a poměrně rychlá. Rozhodně jim nechybí elán a nadšení, ale to bylo tak nějak všechno.

V polovině prvního poločasu jsme se začaly přizpůsobovat jejich hře, což byla katastrofa. V druhé půli jsme to však naprosto korunovaly tím, že jsme hrály naprosto to samé, co ony. Chaoticky jsme pobíhaly, špatně zpracovávaly míče a předvedly jsme řadu žákovských chyb. Z druhé půle tohoto utkání bolely oči.

Sice jsme vyhrály, a to se počítá, ale za předvedenou hru ve druhém poločase bychom měly dostat pár facek."

Hlinsko: Brankářka: Říhová. Obrana: Černá, Slavíčková, Kejzlarová. Útok: Melounová (2 branky), Kvapilová (2 branky), Bonaventurová (6 branek), Dostálová (8 branek), Hromádková (1 branka), Hanusová. V příštím utkání se představí hlinecká děvčata znovu před domácím publikem v areálu v Olšinkách zítra od 13 hodin. 
Soupeřem jim bude velký favorit na zisk titulu družstvo Tymákova.