Hlinsko – Žatec 26:9 (11:5) 


Jana Vítová, předsedkyně hlineckého klubu: „Úvod utkání byl z naší strany hodně opatrný, až ospalý. Pak však přišly v rychlém sledu čtyři výborné zákroky naší brankářky a po nich nám narostlo sebevědomí. Utkání jsme tak vzaly pevně do své režie a odehrály ho velmi dobře na všech postech. Brankářka měla několik výborných zákroků. Obrana hrála aktivně, což u nás není běžné, tím jsme získaly mnoho míčů. Dařilo se i útoku, o čem svědčí fakt, že se všechny hráčky dokázaly gólově prosadit.

Závěr utkání byl z naší strany až exhibiční a hrály jsme opravdu dobře. Nutno podotknout, že soupeř přijel v oslabené sestavě a například v bráně měl až 'patnáctou' náhradnici. Body se počítají a díky za ně."
Hlinsko: Vrégrová (Říhová nastoupila na poslední dvě minuty) – Černá, Kejzlarová, Slavíčková – Melounová 3 góly, Hanusová 1 gól, Bittnerová 7 gólů, Hromádková 2 góly, Dostálová 10 gólů, Kvapilová 3 góly.

Příští zápas odehrají házenkářky Hlinska znovu na domácích hřišti v areálu Olšinky v Hlinsku tuto neděli od 13 hodin.

Soupeřem bude nováček soutěže Stará Ves n/O, který však v posledním kole dokázal potrápit Dobrušku a prohrál s ní jen o jeden gól a tak je před hlineckými hráčkami nelehký úkol. (vkn)