Ježci H. Městec – Jestřábi Přelouč 6:4 (2:0, 3:3, 1:1)

Branky: 8. Pišta, 15. a 30. Kadaňka, 18. Švihlík, 26. Novotný, 43. Hubáček – 16. Šmíd, 25. Svoboda, 30. Kazimír, 44. Marvan.

Skóre otevřel v 5. minutě po nahrávce Hodra obránce Pišta a těsně před odchodem do šaten Kadaňka zvýšil na 2:0. Druhá třetina přinesla brankové hody, když 150 diváků vidělo šest gólů.

Domácí si stále udržovali náskok, soupeř jenom dotahoval. Úvod třetí třetiny posadil na koně hosty, když byl nejprve vyloučen domácí Waber za sekání a chvíli po něm dostal Hodr trest 5 minut a do konce utkání. Dlouhou přesilovku však hosté nevyužili. Když se Ježci ubránili, přinesla definitivní klid do jejich řad kombinace zakončená Hubáčkem – 6:3. Hosté ještě stačili snížit Marvanem.

Heřmanoměstecké nyní čeká o víkendu domácí dvojboj – v sobotu s rezervou extraligového Mostu, v neděli s dosud neporaženým Kovo Praha (vždy od 14 hodin).