Jokerit Chrudim B - Jestřábi Přelouč B 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Branky: Čermák, Filip Kalousek, Oliva, Rob.

Rozhodující třetí zápas finále play off Krajské ligy začal šancemi na obou stranách, domácí ale ty své zejména v přesilové hře nevyužili. Naopak Přelouč vstřelila během dvou minut dva góly a vytvořila si rozhodující náskok. Pro Chrudimské bylo toto skóre hodně nemilosrdné, vždyť jen za první třetinu vyslali na hostujícího gólmana dvacet střel!

I druhá část se bohužel nesla ve stejném duchu, nemohoucnost Jokeritu vstřelit branku byla až zarážející.

Před závěrečným dějstvím provedli domácí změny v sestavě a hned při prvním střídání se kýženého snížení konečně dočkali, po Krupkově pasu proměnil brejk úspěšným blafákem Čermák. Kontaktní gól vlil Chrudimským krev do žil, vytvořili si drtivý tlak, ovšem opět bez efektu. Naopak Přelouči se sedm minut před koncem podařilo z ojedinělé akce zvýšit na 1:3. Za dvě minuty sice přiblížil Jokerit znovu na dostřel po vyhraném vhazování Filip, více se již domácím ale nepodařilo. Vítr z plachet jim totiž vzalo jediné vyloučení v celém zápase. A změnu stavu nepřinesla ani závěrečná power play.

Konečný stav série 1:2.

Sestava Jokeritu Chrudim B: Kaván Krupka, Bobek, Pirkl, Hladík, Vala, Švarc Dyntar, Čermák, Kišš Bureš, Řehák, Seidler Filip, Solnický, Gabriel Hořeňovský, Papoušek. (rp)