2. Národní liga

8. kolo:

Svítkov B – Jokerit Chrudim 5:7 (0:3, 4:0, 1:4)

Branky vítězů: Bureš a Kišš 2, Pilař, Trojek, R. Staněk.

Zápas připomínal jízdu na horské dráze. V první třetině Jokerit kraloval a po zásluze vedl 3:0. Po přestávce ale jakoby jeho hráči „vypadli z role" a Svítkovu se podařilo čtyřmi góly skóre otočit. V posledním dějství však Chrudimští zase „naskočili", sedm minut před koncem vstřelil Roman Staněk vítězný gól a tři body pečetil do prázdné klece Bureš.

Prachovice – Česká Třebová B 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Branky: Hubáček, Dvořák – Němec.

Domácí podali po dlouhé době parádní výkon, po celý zápas byli lepší a díky dvěma gólům v první třetině získali rozhodující náskok. Rezerva České Třebové zápas zdramatizovala tři minuty před koncem kontaktní brankou v přesilovce, Holcim se ale o zaslouženou výhru připravit nenechal.

Autosklo Pce B – Heřm. Městec 1:6 (1:3, 0:1, 1:2)

Branky: Loukota – Doležal, Sliacký, R. Bőhm, Míšek, Běloušek, Škubník.

Domácí se sice již ve 2. minutě ujali vedení, ale pak začali hrát Ježci a v závěru první třetiny třemi góly výsledek jasně otočili. V dalším průběhu Heřmanoměstečtí nabyté vedení navyšovali a v poklidu si dokráčeli k jasné výhře.

9. kolo:

Jok. Chrudim – Autosklo Pce B 1:6 (1:0, 0:2, 0:4)

Branka domácích: Musil.

Ač tomu výsledek neodpovídá, k vidění byl velmi vyrovnaný zápas, v němž se hra přelévala z jedné strany na druhou. Jokerit se ujal v první třetině vedení, když krásnou kombinaci po ose Bureše zakončoval Musil, to ale bylo z jeho strany střelecky vše. Ve vypjatém střetnutí plném osobních soubojů už dávali góly pouze hosté. Hráli totiž převážně na brejky, a to na Chrudimské platilo.

Sestava Jokeritu Chrudim: P. Novelinka – Trojek, R. Staněk, Sýkora, S. Šídlo – L. Novelinka, Musil, Bureš, Kišš, Š. Šídlo, Pilař, Dobrovolný.

Heřm. Městec – Přelouč B 10:0 (3:0, 4:0, 3:0)

Branky: R. Bőhm 3, Drbohlav 2, Škubník, Doležal, L. Menc, Kopriva, Paukrt.

Ježci sehráli další povedené představení. Měli skvělý pohyb, parádní zakončení, soupeře prakticky k ničemu nepustili a zápas si patřičně užili. Že v týmu vše šlape, ukazuje i letmý pohled na tabulku, v níž si na čele už vytvořili veliký náskok. Proslýchá se, že by se nebránili postupu do 1. Národní ligy…
Sestava Ježků Heřmanův Městec: P. Menc – J. Bőhm, L. Menc, Kratochvíl, Myška, Honek – Drbohlav, Škubník, R. Bőhm – Paukrt, Kopriva, T. Pilař – Doležal, Míšek.

Delta Pce – SK Prachovice 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)

Utkání se hostům vůbec nepovedlo a nakonec se nedočkali ani čestného úspěchu.

Sestava SK Prachovice: Brož – Javorek, Luňáček, Mejtský, Kosina, T. Čep, Dvořák, Hruban, Hubáček, Katrušin, Knický.

10. Živanice 9 1 0 0 8 16 : 62 3

V sobotu 7. listopadu se doma představí pouze Prachovice, které od 13:00 hodin přivítají Deltu Pardubice. Heřmanův Městec zajíždí do Přelouče a Chrudim do Polabin, kde se v odvetě utká o druhé místo s Autosklem B.

Krajská liga

8. kolo:

Jokerit Chrudim B – Pretorian Pce 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)

Branky: Filip, Bobek, Krupka – Peřina, Čeřovský.

Po celé střetnutí dobývali hráči rezervy hostující tvrz, gólman soupeře Lagron ale podával famózní výkon. Hosté hráli na brejky a po dvou třetinách drželi nerozhodný stav 2:2. Zaslouženou výhru zajistil Jokeritu devět minut před koncem po závaru Krupka.

Chlumec B – Heřm. Městec B 7:3 (2:2, 4:0, 1:1)

Branky Ježků: Kadaňka, Secký, Bernát.

První třetina byla celkem vyrovnaná. Od té druhé ale začali domácí Ježky přehrávat a zaslouženě v ní vstřelili čtyři góly, čímž rozhodli o svém vítězství. Závěr se dohrával v „dusné" atmosféře s množstvím hrubých faulů a potyček.

9. kolo:

H. Městec B – Chrudim B 3:4 po SS (0:1, 2:2, 1:0 – 0:1)

Branky: 21. Doležal, 29. Míšek, 39. Kalvoda – 7. Řehák, 27. Filip, 30. Hořeňovský, rozh. nájezd Bureš.

Derby přineslo vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Jokerit se dostal v průběhu zápasu třikrát do vedení, ale rezerva Ježků pokaždé dokázala vyrovnat. Střetnutí tak skončilo zaslouženou remízou a o jeho vítězi musely rozhodnout nájezdy. Ten rozhodující proměnil Bureš a zajistil tak Chrudimi bod navíc.

Sestavy – Ježci Heřmanův Městec B: Synek – J. Bőhm, Horníček, Kučera, J. Kozel, K. Mlejnek, Doležal, Míšek, Kalvoda, Kadaňka. Jokerit Chrudim B: Kaván – Krupka, Bobek, Vágner, Trojek – Dyntar, Hořeňovský, Čermák – Filip, Řehák, Bureš.

10. Spl. Hole Pce 9 1 0 1 7 28 : 48 4

V neděli 8. listopadu hostí doma rezerva Heřmanova Městce Autosklo Pardubice C (13:00). B tým Chrudimi zajíždí do Pardubic, kde se utká se Splašenými Holemi.