Delta Pce – H. Městec 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Utkání zhodnotil hráč hostů Radek Böhm: „Do zápasu jsme šli ve větším počtu než do minulého a bylo to vidět na výsledku, který jsme si báječně pohlídali až do konce zápasu. Již od začátku utkání z byla hra v naší režii. My jsme byli ten dominantní tým, který tvořil hru. A první, kdo otevřel nulový stav zápasu, byl mladý talent a rychlonožka Běloušek, který při naší první přesilové hře trefil otevřenou část brány a hostující gólman nemohl reagovat.

Soupeřovi se povedlo srovnat výsledek na 1:1, ale my jsme si nedokázali připustit jiný výsledek než výhru. Náš druhý jsem vstřelil já, když jsem se uvolnil mezi kruhy a má tvrdá střela příklepem skončila za zády brankáře, který nestihl ani zareagovat a i kdyby stihl, tak tato střela letěla přímo do pověstné pravé 'pavučinky'. Posledním ježkem, který vstřelil třetí branku (vítěznou) byl Škubník, který dostal nahrávku jako na podnose do prázdné branky od našeho nováčka Šprincla. Stav byl tedy už 3:1.

Po závěrečném tlaku domácích se nám nepodařilo neinakasovat branku. soupeřův gól byl však vstřelen až se zvukem sirény a stav pouze esteticky upravil na 3:2."

Heřmanův Městec: Synek (Menc) – J. Böhm, Sliacký, Honek, Škubník, Míšek, Doležal – R. Böhm, Paukrt, Pilař, Šprincl, Běloušek, Jošt, Novák.Prachovice – Chrudim 3:4
 (0:0, 0:3, 3:1)


Jokerit zajížděl k okresnímu derby do Prachovic. Díky druhé třetině si vypracoval tří gólový náskok, který domácí ještě dokázali zmírnit, ale na čtvrtý gól ve své brance už zareagovat nedokázali.

Chrudim se díky této výhře dostala na první místo a jako jediný tým 2. NHbL dvakrát vyhrála v základní hrací době. Prachovice a H. Městec jsou na 4. – 5. místě shodně s třemi body.


Prachovice: Pardovský – M. Čep, Javorek, Kosina, Sotona – T. Čep, Dvořan, Hruban, Hubáček, J. Javorek, Katrušin, Knický, Mikan, Novák, Živný.


Chrudim: P. Novelinka – Hlavsa, L. Novelinka, Staněk, Šídlo – Bureš, Čejgl, Černický, Dobrodruh, Kišš, Šídlo, Večerník. (vkn)