Splašené Hole Pardubice – Jokerit Chrudim 2:3 (1:1, 1:1, 0:1).

Branky: Lapka, Holý – Turčáni 3. Do vedení se dostali domácí z přesilovky po sporném gólu. Jokerit do přestávky vyrovnal, když kombinaci Řeháka s Filipem zakončil Turčáni. Od druhé třetiny začali být hosté aktivnější a v početní výhodě je dostal do vedení znovu Turčáni (1:2). Ale i po druhé siréně byl stav nerozhodný, o což se postaral po vyhraném buly Holý. Závěrečné dějství přineslo opatrnou hru, žádné mužstvo nechtělo udělat chybu. O výhře Jokeritu tak paradoxně rozhodla přesilovka domácích, když po chybné rozehrávce završil svůj hattrick Turčáni. Na postupu Chrudimi již nic nezměnila ani závěrečná power play Pardubic.

Sestava Jokeritu:
Kaván - Bobek, Ždímal, Krupka, Vlk, Drápalík - Čermák, Rybář, Dyntar - Filip, Turčáni, Řehák - Solnický, Zdražil, Hořeňovský.

Ve finále se Chrudimští střetnou s vítězem základní části HBC Medvědi Pardubice, kteří si v semifinále poradili 3:1 na zápasy s Olympií Hradec Králové. První dvě utkání se odehrají v Pardubicích již tuto sobotu a neděli.