Opočno – H. Městec 6:2
(3:0, 1:0, 2:2).

Branky Ježků: Paukrt, Pavel.

Jan Doležal, hráč Heřmanova Městce: „Rangeři výborně četli naši hru a i přes velký tlak na jejich bránu se nám nepodařilo vsítit snižující nebo rozdílovou branku. Poprvé se nám podařilo skórovat až ve třetí třetině, kdy Pavel Šprincl vybojoval míček a našel Filipa Paukrta, který nekompromisně prostřelil domácího brankaře.

Poté následovala jen kosmetická úprava, kdy již zmiňovaný Pavel Šprincl ukorigoval balonek na soupeřově modré čáře a po rychlé kličce vstřelil náš tedy druhý a poslední gól.
Todle rozhodně není hra, kterou se chceme prezentovat a je na čase se zamyslet, co je potřeba změnit do nové sezony, abychom fungovali jako jeden tým, jak tomu bylo v minulých ročnících Druhé národní hokejbalové ligy.

Ačkoliv jsme po celý zápas měli značnou převahu, o čem mluví i počet střel 29:19 v náš prospěch, tak musíme uznat, že na střely se nevyhrává a domácí zaslouženě vyhráli."


Heřmanův Městec: P. Menc (Synek) – Honek, Drbohlav, Flídr, L. Menc, Škubník, Myška, Bőhm, Pilař, Míšek, Šprincl, Paukrt, Doležal.Chrudim – Přelouč B 11:1
(5:0, 3:0, 3:1)

Branky Chrudimi: Kišš 2, Seidler 2, L. Novelinka 2, Čejgl 2, Bureš, Pecina, Staněk. 
Chrudim: P. Novelinka – L. Novelinka, Pecina, Staněk, Bureš, Čejgl, Černický, Kišš, Musil, Seidler.

Č. Třebová – Prachovice 2:5
(1:2, 1:0, 0:3)

Branky Prachovic: Knický, Javorek, Mikan, Živný, Kosina. 


Prachovice: Pardovský – M. Čep, P. Javorek, Kosina, Sotona, T. Čep, Dvořák, Hruban, Hubáček, J. Javorek, Katrušin, Knický, Mikan, Novák, Živný. (vkn)